Jump to content
  • 0

ACİL CÖZÜM ARİYORUM

RE1S.

Question

17 answers to this question

Recommended Posts

• 0

This seems like it would be more suited for the Turkish section, so I will move it to the appropriate area :)

//moved to Yardım / Destek (Turkish Help)

Kind regards,

Ali.

TruckersMP Senior Support Manager

TruckersMP Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

remember we were staring up to those peaks on the horizon +x

• 0

Hayırlı sabahlar dostum. Save değiştirmeyi denedin mi? Saveden kaynaklı donma yaşayabilirsin. Ayrıca oyun sırasında altta sekme açık kalıyorsa onları kapatabilirsin, fazla RAM kullanıyor. Ayrıca bilgisayar özelliklerin ne durumda bilmiyorum. Euro Truck Simulator 2 gelişmekte olan bir oyun. Bu yüzden sistemin iyi değil ise donmalar ve kasmalar normaldir. Bunun içinde grafik ayarlarını düşürebilirsin. Son olarak mod kullanıyorsan modları kapatıp deneyebilirsin. Bu saatte aklıma gelen bunlardır. Sorunun hala devam eder ise başka arkadaşların yazmasını bekle veya destek ekibine bildir.( https://truckersmp.com/support/tickets ) Yeni destek sistemini kullanmayı bilmiyor isen aşağıda paylaşacağım konuyu inceleyebilirsin. Tekrardan hayırlı geceler. :) 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba @RE1S.

TruckersMP açık iken arka planda bulunan gereksiz kullanmadığın programları kapatarak oyunda yaşadığın kasma/donma sorununu azaltabilirsin.

Bu ek olarak:

• Oyunda iken Google Chrome tarayıcısını aktif olarak kullanmanı önermem. Oyunda Google Chrome tarayıcısının kapalı kalması bu sorunu azaltacaktır.
  • Oyun içi grafik ayarlarını düşürerek bu kasma sorununu azaltabilirsin
  • Oyun içinde diğer oyuncuların kabin içi aksesuarlarını yüklemesini engelleyerek kasma/donma sorunu önemli ölçüde azalır.
  • Oyuna girerken antivirüs programını devredışı bırakarak da kasma/donma sorunu azalır.

Umarım Sorununun Çözümüne Yardımcı Olabilmişimdir. :)

• Like 1

• 0

Merhabalar Hayırlı mutlu huzurlu günler. save dosyanızda donma kasma yazdığınızı gördüm, ve size yardımcı olmak istiyorum. Save dosyanızda gereğinden fazla kodlama bulunduğu takdirde de kasma sorunu da yaşaya bilirsiniz. Bilgisayarınızda arka palanda çalışan uygulamaları kapatmanızı tavsiye edebilirim. Arka planda çalışan uygulamaları şu şekilde kapata bilirsiniz. ( görev yöneticisi / işlemler ) bölümünden kapata bilirsiniz. Eğer sorununuz çözülmedi ise TruckersMP Destek Bölümüne başvurunuz. : https://truckersmp.com/support/ticket/create Eğer sorununuz çözüldü ise bilgi vermeyi unutmayınız. İyi günler iyi sürüşler. :)

• 0

Cogu arkadaslarimizin dedigi gibi eger bilgisayar sistemin zayifsa ondanda yapar ama yok sistemin iyi bir sistemse ozaman save dosyasidir ve baska bir save dosyasi indirip baglanabilirsin kardesim

• 0
8 hours ago, BlueMoonTR said:

Sistem özelliklerin neydi acaba? Arkadaşların dediği gibi save yüzünden de olabilir ama ben bir de format atmanızı öneririm 

8 GB RAM 64 BİT 

6 hours ago, Husky_06 said:

Cogu arkadaslarimizin dedigi gibi eger bilgisayar sistemin zayifsa ondanda yapar ama yok sistemin iyi bir sistemse ozaman save dosyasidir ve baska bir save dosyasi indirip baglanabilirsin kardesim

8.00 GB Ram  64 BİT 

• 0

Merhaba, @RE1S. TruckersMP üzerinden mi donma yaşıyorsunuz yoksa Single modunda mı? TruckersMP üzerinden benimde FPS düşmeleri oluyor GTX 1050 Ti olmasına rağmen 40 FPS'den 10 FPS'e düşüşler yaşıyorum multiplayer da ama single'da böyle bir sorunum yok TruckersMP'den de kaynaklanıyor olabilir belki senin sorununda çünkü 1 ay öncesine kadar bende takılmadan oynuyordum. Yeni gelecek güncellemeler ile umarım düzeltirler çünkü oynanılacak gibi değil! 

• 0

Merhaba Dostum,

Öncelikle yukarıdaki arkadaşların dedikleri her şey doğru fakat benim sana sunacağım bu teknik gerçekten'de işine yarayacağını düşünüyorum çünkü bunu bizzat ben denemiştim eski bilgisayarım'da ve işe yaramıştı. 

Öncelikle eğer bilgisayarın Masa Üstüyse 1 taşta 2 kuş vurmuşsundur demektir :=) Eğer arada takılmalar/donmalar.. alıyorsan bence bir kere Bilgisayarının kasasını tertemiz bir şekilde temizle özelliklede gücün ana kaynağı olan yeri temizleyin, burada biriken tozlar takılmalara yol açabilir ve Ekran kartınıda çok nazik bir şekilde temizlemeni öneriyorum.

Umarım yardımcı olmuşumdur :=)

• Like 1

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

• 0

Merhaba benim bilgim üzerine bu tür sorunlar save dosyasında bulunan kodlamalar dan da kaynaklanıyor olabilir. Bu benim şahsi düşüncem oyun dosyalarını doğrulamayı deneyebilrisin.

• 0

Merhaba,

En son yorumdan sonra geçen 3 gün içerisinde bir hareketlilik olmadığı için bu konuyu inaktif konulara taşıyorum.

Eğer hala bir sorununuz varsa yukarıdaki açıklamayı okuyabilir veya bir bilet gönderebilirsiniz.

https://truckersmp.com/support

//Kilitlendi ve inaktif konulara taşındı

Sevgi&Saygılarımla

DarkOwl

TruckersMP Trial Support

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
AdaBey

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Unsolved Topics & Çözülemeyen Konular

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.