Jump to content
  • 0

Takıma Alım

Guest

Question

Merhaba. TruckersMP takımına girmek için support tan başlanıyor sanırım detylı olarak  gerekli olan şeylerin neler olduğuyla ilgili bir konu varsa aşşağı bırakırmısınız yada kısaca bir özet geçermisiniz

Teşekkürler...

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba.

Öncelikle TMP Takımı'na katılmak için Takım alımlarının aktif olması gerekir.

TMP Takımına katılmak için gerekli bilgileri Buradan istediğiniz takıma tıklayarak bakabilirsiniz.

Gerekli olan şeyler için özet.

+17 Olmanız lazım

Yeterince İngilizce bilmeniz lazım.

TMP Forum'da yeterince aktif olmanız lazım. 

Umarım Yardımcı Olmuşumdur.

►JuniorArda◄

• 0

75 yararlı konu açmak gibi şeyler görmüştüm sadece alımlar açılınca başvurmak yeterlimi yoksa öncesinde yararlı konular yararlı cevaplar yazmakmı gerekiyor yada gerekmiyorsa bile bunları yaptıktan sonra başvurursak bunlar cevaplanırken göz önünde bulundurulacakmı?

• 0
6 minutes ago, SevenUnutmaz said:

75 yararlı konu açmak gibi şeyler görmüştüm sadece alımlar açılınca başvurmak yeterlimi yoksa öncesinde yararlı konular yararlı cevaplar yazmakmı gerekiyor yada gerekmiyorsa bile bunları yaptıktan sonra başvurursak bunlar cevaplanırken göz önünde bulundurulacakmı?

Her takımın kendine göre gereksinimleri vardır, bunu takım yöneticisi başvurular açıldığında belirler. Ayrıca takıma support olarak başlama zorunluluğu yoktur, diğer birimlerede(add-on,moderator,event,gm,media) katılabilirsiniz.

Başka sorunuz var mı?

• 0

Yani takım başvurusu yapmadan önce bişey yapmak gerekiyormu yoksa eğer kabul edilirsemi görevi yapmaya başlıyoruz ve alımlar her açıldığındamı bir kere deneme hakkımız mı var yoksa 1 kere deneyince kabul edilmeyince bir daha deneyemiyormuyuz.

Başlamak için uygun olan hangisidir sizce?

• 0
Just now, SevenUnutmaz said:

Yani takım başvurusu yapmadan önce bişey yapmak gerekiyormu yoksa eğer kabul edilirsemi görevi yapmaya başlıyoruz ve alımlar her açıldığındamı bir kere deneme hakkımız mı var yoksa 1 kere deneyince kabul edilmeyince bir daha deneyemiyormuyuz.

Başlamak için uygun olan hangisidir sizce?

Öncelikli olarak size tavsiyem yasaklanmayın ve forumda uyarılmayın  bu size - yönde etkiler. Takıma girmek için de aktif olmanız ve 75 post ve üzerine sahip olmanız sizin için daha iyi olacaktır, bu her başvuru şartları için değişir. Eğer başvurunuz kabul edilirse görevinize başlıyorsunuz tabi her birimde olduğu gibi deneme süreçleri var,  kabul edilmez ise diğer alımlarda tekrardan başvurabilirsiniz.

• 0

Merhaba @SevenUnutmaz,

Ekibimizin bir parçası olmak istemenizden Onur ve Gurur duyuyoruz. 

Eğer ki bi' başvuru gönderdiyseniz ve reddedildiyse, gelecekte şansınızı tekrar deneyebilirsiniz. Kurallar dahilinde her oyuncunun bu ekibin bir parçası olma şansı vardır!

TruckersMP ekibine katılmak için öncelikle bazı şartları taşımanız gerekmektedir. Şartları sağlamanız zaman alabilir. Hiçbir zaman ekibe, foruma katıldıktan iki hafta sonrasında(örnek süre) katılmayı ummayın. Kendimden örnek vermem gerekirse, benim ekibe katılabilmem bir yıllık bir süreçti.

→ Topluluğun aktif bir parçası olmanız gerekmekte.

• Tarafımızca belirlenen işe alım gereksinimlerinde olan şartları karşılamanız gerekiyor. Bütün işe alım şartlarını sağlamanız, sizin ekibe kesin bir dil ile katılabileceğiniz anlamına gelmez. 

Sabır erdemdir, bu ekibin bir parçası olmak istiyorsanız sabretmeniz ve çaba göstermeniz gerekir.

"Content Count" yani İçerik sayınız, "Global" platformlarda yapmış olduğunuz her yorum ve gönderi doğrultusunda artış gösterir.

TruckersMP Ekibine katılmak için, aşağıdaki bağlantıyı inceleyebilirsiniz:

Ne yazık ki, an itibari ile "Aktif" alımlarımız bulunmamaktadır.

TruckersMP Ekibinin bi' parçası olmak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıyı takip ederek bir başvuru gönderebilirsiniz!

https://truckersmp.com/recruitment

Bol şans!

Sormak istediğiniz başka bir şey var mı? Sorunuza uygun cevabı aldınız mı? Lütfen bize bildirin.

Saygılarımla,

AdaBey
TruckersMP Support

• Like 1

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0
26 minutes ago, Phonyang said:

Öncelikli olarak size tavsiyem yasaklanmayın ve forumda uyarılmayın  bu size - yönde etkiler. Takıma girmek için de aktif olmanız ve 75 post ve üzerine sahip olmanız sizin için daha iyi olacaktır, bu her başvuru şartları için değişir. Eğer başvurunuz kabul edilirse görevinize başlıyorsunuz tabi her birimde olduğu gibi deneme süreçleri var,  kabul edilmez ise diğer alımlarda tekrardan başvurabilirsiniz.

Forumda 2 uyarım var mesela benim yasağım yok yeterince ingilizce diline de hakimim şimdi 2 uyarım var diye mesela kabul etmeyecekler mi? Her şey tamam 2 uyarı da gg mi oluyorsunuz genel olarak onu anlamadım eğer öyleyse benim fikrim bence saçma. <_<

• 0
3 minutes ago, AirSociety said:

Forumda 2 uyarım var mesela benim yasağım yok yeterince ingilizce diline de hakimim şimdi 2 uyarım var diye mesela kabul etmeyecekler mi? Her şey tamam 2 uyarı da gg mi oluyorsunuz genel olarak onu anlamadım eğer öyleyse benim fikrim bence saçma. <_<

Alakası yok, daha önce 1 yıl içerisinde aktif yasağı olanlar dahil takıma girdi. Bence bu başvurunuzu okuyan takım yöneticisine bağlı.

• 0
1 hour ago, AirSociety said:

Sevgili @AirSociety,

Forum üzerinden almış olduğunuz uyarılar sizin davranışlarınız/hareketleriniz/topluluğa karşı uyumunuz veya uyumsuzluğunuz... gibi hususlar göz önüne alınarak size bu uyarılar verilmektedir. Bu uyarıların anlamı sizin hiç bir zaman TruckersMP takımına katılamayacağınız anlamına ''Gelmez''. Eğer davranışlarınıza çeki düzen verip kendinizin düzeldiğini kanıtlayabilirseniz ve bazı bir takım şartları yerine getirebilirseniz TruckersMP takımı'nın bir parçası olmaya hak kazanabilirsiniz. Gelecekte yapacağınız başvurular için şimdiden başarılar dilerim ve bir arkadaşın dediği gibi Sabretmek Erdemliktir sözünü kendinize karşı ilham kaynağı yapabilirsiniz. :=)

Sevgi & Saygılarımla,

Tomukas37.

• Thanks 1
  • True Story 1

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

• 0

Sorun çözüldü, yardımcı olan herkese teşekkürler.

//locked and moved to Turkish Solved Topics

• Upvote 1

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.