Jump to content
  • 0

Truckersmp sitesine girememe hk.//YARDIM PLS..

YEK.81

Question

merhaba

büyük bir sorunla karşı karşıyayım bana yardımcı olabilir misiniz.

ben truckersmp sitesine kullanıcı adımla giriş yapamıyorum.

bu hatayı almaktayım.

yardımlarınızı rica ederim..

kullanıcı adım: ****

1387144918_EkranAlnts.PNG.561821eaac61903cf119d2c58b41d8fb.PNG

Edited by CrackPrewier
Removed user privacy information

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba Sevgili @yekeskin

Öncelikle halka açık yerlerde mail adresinizi veya şifrenizi paylaşmanızı önermiyoruz.

Ayrıca,

Bu bir hata değildir.Resimde göstermiş olduğunuz TruckersMP 2 faktörlü kimlik doğrulama sistemidir ve görünüşe göre bu 2 faktörlü kimlik doğrulama sistemi hesabınızda mevcut durumdadır.Bunun için ya telefon üzerinden "Authenticator" programı ya da bilgisayar üzerinden "Google Authenticator" programı yardımı aracılığıyla oradaki kodu yukarıda resimde göstermiş olduğunuz butona yazın,eğer bu söylediğim uygulamalar sizde bulunmuyor ve koda ulaşamıyorsanız bizlere destek bileti oluşturunuz. 

İlgili bağlantı adresi : https://www.truckersmp.com/support

Teşekkürler.

• 0

Telefonunuza Google Authenticator indirmeniz gerek daha sonra Google Authenticator'a girip kodu alıp oraya yapıştırmanız fotoğraftaki göstermiş olduğunuz kod yanlış veya değişmiş olabilir.

• 0

Merhaba,

En son yorumdan sonra bir hareketlilik olmadığı için bu konuyu inaktif konulara taşıyorum.

Eğer hala bir sorununuz varsa yukarıdaki açıklamaları okuyabilir veya bir destek bilet gönderebilirsiniz.

https://truckersmp.com/support

//Kilitlendi ve inaktif konulara taşındı

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
AdaBey

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Unsolved Topics & Çözülemeyen Konular

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.