Jump to content

Piloci w konwojach w Multiplayer


Asscred

Recommended Posts

W zasadzie "§2.8 - Inappropriate Convoy Management / Car Abuse

Convoy pilots are not permitted to slow down, block or control traffic, acting as a moderator and otherwise abusing the pilot scheme paint job. You are not permitted to take a convoy into highly populated area intentionally. This can include (but is not limited to) Calais, Duisburg, Calais-Duisburg road or surrounding areas."


Jest napisane że Piloci konwojów nie mogą spowalniać blokować ani nic podobnego...

Moje pytanie brzmi: Dlaczego Piloci nie mają żadnych uprawnień? W rzeczywistości Piloci mają lekkie uprawnienia do delikatnego sterowania ruchem np. Spowolnienie ruchu podczas zmiany pasa lub tymczasowe zatrzymanie ruchu na skrzyżowaniu. Mówię tutaj o kwestii CHWILOWEJ maksymalnie trwającej 20 sekund.

Zdaję sobie sprawę że chodzi tutaj by ludzie nie nadużywali tego przywileju. Ale nie można brać każdego do jednego worka i niektórzy chcą Roleplay, a nie robić zamieszanie. ETS 2 to symulator transportu ciężarowego,, twórcy SCS Software dodali nawet DLC Pilotów którzy mogą pomóc w transporcie..

Multiplayer zostało przez was stworzone po to by zapewnić ludziom realistyczną jazdę z innymi graczami. Ja osobiście uważam że zatrzymać się i poczekać te 20 sekund aż konwój przejedzie to nie jest żaden problem. Jeśli chcecie mieć pewność że Piloci niczego nie popsują, moją propozycją jest wprowadzenie systemu podobnie jak podanie na administratora tylko w zmienionej formie jako na Pilota, wtedy by nie było takiego zamieszania a kulturalni gracze którzy nie utrudniają nikomu rozgrywki mogliby legalnie robić to co lubią.

Piszę to ponieważ z moimi znajomymi bardzo lubimy jeździć w konwojach i brakuje nam tego że nie mamy uprawnień. Czasem znajdzie się ktoś kto to rozumie i nas przepuści ,ale zdarza się to niestety rzadko.

Bardzo bym prosił by rozpatrzyć moją prośbę na temat PILOTowania w TruckersMP..
To nie tylko moja prośba ale i też wielu innych.

Zachęcam do wspólnej dyskusji!

Pozdrawiam
Z poważaniem,

Asscred

  • Upvote 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Szanujemy czas włożony na napisanie tej sugestii natomiast nie ma żadnej potrzebny aby piloci mieli jakiekolwiek uprawnienia. DLC Special Transport nie jest wspierane przez TruckersMP, a u nas na serwerach nie ma żadnej potrzeby na blokowanie ruchu dla konwoju. Wiemy z zasad że konwoje nie mogą się odbywać w obszarach o dużym ruchu 

Spoiler

§2.8 Niewłaściwe pilotowanie konwoju/nadużycie samochodu*

Piloci konwojów nie mogą spowalniać, blokować ani kontrolować ruchu, zachowywać się jak moderator gry i w inny sposób nadużywając malowania pilota. Nie wolno umyślnie kierować konwoju na obszary o dużym ruchu. Może to obejmować (ale nie tylko) drogi Calais, Duisburg, Calais-Duisburg lub okolic.

 dlatego nie ma powodu kierować lub blokować ruchu w innych częściach mapy, tam gdzie nawet nie ma kogo blokować. Z własnego doświadczenia, konwoje od 4 lat prowadzę co tydzień na publicznym serwerze i tylko parę razy się zdarzyła osoba która nie chciała nas przepuścić. Następny Team 'Pilotów' nie zostanie wprowadzony bo jest to nie potrzebne, gdy mamy Game moderatorów. Aby sterować ruchem nie musisz blokować ruchu, wystarczy stanąć na poboczu i przez czat instruować kierunek jazdy pamiętając aby nie spamować. Zawsze jest opcja aplikowania o własny serwer gdzie można sterować ruchem. 

Q9n6SSI.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Kap. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.