Jump to content

Jugo Trans [Ex Yugoslavian countries language speakers].


Delchone

Recommended Posts

gQqTcjf.png

                                                 Želite da postanete deo naše organizacije ? Ukoliko pročitate dalji tekst već ste jedan korak bliže ka stupanju.

 

Steam Grupa.

Konvoji svaki dan.

Odlicna ekipa.

Zagarantovana zabava.

Team Speak 3

 

 

Ko smo mi ?

Mi smo jedna od najmlađih firmi sa bazom u Beču (Wien). Zbog užasnih uslova za rad u državama bivše Jugoslavije (ne postojanja ni jedne države u igrici xD). Dva dugogodišnja prijatelja odselila su najveći "jugoslovenski" grad u Evropi....Beč (Wien).  Razlog i motivacija ovakvog poteza je to što u ovom gradu prebiva mnogo ljudi naše narodnosti,a mi ih želimo podstaći i reći da nisu sami,da smo mi tu da pomognemo oko posla koliko možemo. Posle par godina mukotrpnog rada za razne Švabe,nekako smo uspeli da osnujemo našu logističku firmu kako bi ljudi sa naših prostora mogli da rade bez problema,ponižavanja i tako dalje.

 

Kako nam se pridružiti ?

Vrlo jednostavno,došavš do ovde već ste ispunili prvi korak, a to je da razumete naš jezik i samim tim imaćete odličnu komunikaciju na maternjem jeziku bez problema.

 

http://jugo-trans.comuf.com/index.php?board=3.0- Na ovom linku mozete pristupiti nasem forumu sa podforumom za prijavu za nove vozace. Registrujte se i otvorite novu temu po ispisanim pravilima,i ako ste primljeni sticice vam mail koji ste nam dali u prijavi da li ste primljeni,sa detaljima za log in u myvtc.net gde mozete da upisujete voznje i tako sticete bolju poziciju u firmi. Na vasem STEAM nalogu mozete dodati neke od sefova kako bi vas ubacili u Steam grupu gde mozete da pratite zakazane konvoje.

 

Ja sam GraveDigger - http://steamcommunity.com/profiles/76561198164743790i .::D1g1t@aL::. http://steamcommunity.com/profiles/76561198167588677

 

 

Osnovna pravila organizacije!

Odnos između vozača mora da bude prijateljski,nećemo praviti neke drastične rankove i čuda. Bitna je dobra atmosfera među vozačima i međusobno poštovanje. Zabranjen je svaki vid nacionalističkog i verskog ispada,svađa,prepiranje,vređanje na osnovu nacionalnosti i veroispovesti,takvi kiksevi dovode do momentalnog otkaza bez razmatranja. Prvi put opomena,drugi put otkaz. Ultra zaagriženi "Četnici,Ustaše,Balije" itd su nepoželjni i ko nije spreman da ispoštuje ovo pravilo može slobodno odmah da napusti firmu. Ako se desi neki ispad na ovu temu a da ja tojest

[Jugo Trans] GraveDigger [sRB] ili [Jugo Trans] .:D1g1t@l:. [sRB] nismo trenutno tu,javite nam se uz neki valjan dokaz kako bi odmah reagovali. 
Želimo jednu lepu atmosferu da se lepo zabavimo uz vožnju i rad.

Što se tiče steam nicka,nakon što ste primljeni obavezni ste da stavite ispred osnove "[Jugo Trans]" , i slobodno ako tako želite stavite i na kraj skraćenicu za zemlju iz koje dolazite.

 

Ostala pravila možete videti ukoliko budete primljeni u organizaciju.

 

Srećno svima,nadamo se dobrom druženju i sigurnoj vožnji.  - Vasi [Jugo Trans] GraveDigger[sRB] i [Jugo Trans] ..:D1g1t@l:..[sRB].

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ima li nacina da se promijeni nick samo u ETS 2 MP a ne na cijelom steamu? Zato jer iskreno ne bih volio da mjenjam cijeli steam nick ako bih se odlucio da se pridruzim.


Takodjer bih predolozio da stavite tamnije boje jer ce bolje stajati.

Link to comment
Share on other sites

Ima li nacina da se promijeni nick samo u ETS 2 MP a ne na cijelom steamu? Zato jer iskreno ne bih volio da mjenjam cijeli steam nick ako bih se odlucio da se pridruzim.

Takodjer bih predolozio da stavite tamnije boje jer ce bolje stajati.

Da bih mijenjao ime u ETS2MP moras mijenjati preko Steama :)

Need help? Ask me anything regarding Euro Truck Simulator 2 and Euro Truck Simulator 2 Multiplayer! I Speak: ksdu1BZ.png x4kePui.png j4Bh20f.png 4QDpL1L.png gXILc45.png 405TxXl.png I Understand: lLqk5b5.png GIgj2Ow.png zANQWPE.png syQskDP.png LzW4REA.png

Want me to answer? Quote my post or use @Ediin!

Link to comment
Share on other sites

Ah... Steta.. Nista onda :P. I tako je ova firma vjerovatno u EU 1 a ja ne igram EU 1 radi SL-a.

Ah ni ja ne volim SL-a a kad su preko 2000 ljudi na serveru sta ja mogu... Sad cemo mi to okrenuti ;)

Need help? Ask me anything regarding Euro Truck Simulator 2 and Euro Truck Simulator 2 Multiplayer! I Speak: ksdu1BZ.png x4kePui.png j4Bh20f.png 4QDpL1L.png gXILc45.png 405TxXl.png I Understand: lLqk5b5.png GIgj2Ow.png zANQWPE.png syQskDP.png LzW4REA.png

Want me to answer? Quote my post or use @Ediin!

Link to comment
Share on other sites

Mozemo se nadati da cemo okrenuti :P


Sve u svemu moram priznat da mi nije lose bilo jucer u EU 2, bilo je oko 1k igraca i radi toga mi FPS nije puno isao dolje tako da nisam nikako morao restartirati igricu radi memory leakova dok u EU 1 moram... :P

Link to comment
Share on other sites

Mozemo se nadati da cemo okrenuti :P

Sve u svemu moram priznat da mi nije lose bilo jucer u EU 2, bilo je oko 1k igraca i radi toga mi FPS nije puno isao dolje tako da nisam nikako morao restartirati igricu radi memory leakova dok u EU 1 moram... :P

Sto se tice prikljucivanja Jugo Trans-u,PRIJAVE su i dalje otvorene.Jeste da je u pitanju EU1,ne vidim tu neki specifican problem.Vezano steam nick,ne trazimo striktno da uvek bude nas tag ispred vaseg nick-a.U slucaju da igraci igraju druge igre i da su pripadnici nekih grupa,ne zahtevamo da nose uvek nas tag,jedino kada se vozi sa nama u konvoju ili igrac igra samostalno u MP-u.Za sva pitanja i ostalo slobodno nas pronadjite ovde: http://steamcommunity.com/groups/jugotransI ako ste voljni,pridruzite nam se i aplicirajte.Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.