Jump to content
Sign in to follow this  
[ATL] VLAD (UA)

In-game rules [UA] / Правила гри (29-10-2018)

Recommended Posts

image.thumb.png.97c9d9ae665e9243fa8c92482581d8df.png

Офіційні правила

Останнє оновлення: 29.10.2018

 

Під час гри в ETS2/ASTMP кожен користувач зобов'язаний дотримуватися правил TruckersMP!

 

§1 - Загальні правила

 

§1.1 Акаунт (Account)

Ви несете відповідальність за свій акаунт. Коли порушуються правила мультиплеєра, ми будемо наказувати акаунт, який їх порушив, незалежно від того, хто грав в цей час.

 

§1.2 Обхід бана (Ban evading)

Створення допоміжного акаунта для обхіду тимчасового чи довічного бана. Якщо докази вказують на то, що ви відхиляєтеся від бана, менеджери залишають за собою право забанити вас знову без повідомлення.

 

§1.3 Спам і зловживання (Spamming or Abuse)

Використання системи репортів або систем зв'язку не передбачених для цього способом. Це включає в себе, але не обмежує: спам репорт, використання одних і тих самих доказів повторно і використання системи не передбачених способом. Спам на форумі / соціальних мережах або чатах з невеликим вмістом і / або марним контентом, який нічого не додає до розмови, також класифікується як зловживання. Це так само відноситься, але не обмежує, до: ігрового чату, внутрішньої рації, повідомленнями на форумі, тікети на підтримку, зверненнями в зворотний зв'язок, апеляції, репорти.

 

.§1.4 Репорти (Reporting users)

 - Докази, які ви надаєте, не можуть бути старше 1-го місяця. Відправляючи репорт з доказами старше 1-го місяця, можливість відправки репортів для вас може бути заблокована.
 - Докази, які ви надаєте в репорт, повинні бути доступні протягом усього призначеного терміну бана, плюс один місяць.
 - Будь-які докази, які ви надаєте, не повинні бути обрізані, відредактовані або розмиті якимось чином. Відео можна обрізати тільки по часу.
 - Для блокування, раммінга або руху по зустрічній смузі необхідно надавати відео. Зображення зазвичай не показують повної ситуації або ступеня порушення.
 - Ви не можете просити співробітників розглянути ваші репорти позачергово.
 - Репорти на співробітників повинні відправлятися через зворотний зв'язок (Feedback).
 - Спам в нашій системі репортів: марними репортами, використання вільної камери (Cam 0) тільки для запису репортів або що-небудь подібне може привести до блокування доступу до системи репортів.

 

§1.5 Неправильне використання мови, спілкування чи уособлення будь-якого роду (Inappropriate use of language and communication)

 - Використання будь-яких образ для приниження інших користувачів. Це може включати, але не обмежувати: расизм, дискримінацію та / або обговорення / вираз (екстремальних) політичних, незаконних       або неналежних ситуацій / поглядів.
 - Вказівка посилань або надання доступу до небезпечних веб-сайтів або контенту.
 - Залежно від серйозності використовуваного контексту, допускаються певні вирази, такі як "noob" або "idiot". Зловживання призведе до покарання.
 - Ненормативна лексика карається. Кік або бан застосовується на розсуд співробітників.
 - Видавати себе за інших користувачів, політичних діячів, таких як модератори або діяти як хтось, хто вище рангом не допускається. Це може бути те, що ви говорите, ваш аватар, ваші номери / салонні     таблички, ім'я користувача і / або ваш тег в ігрі.
 - Поширення персональних даних, включаючи посилання на облікові записи в соціальних мережах, про інших користувачів заборонено.
 - Аватари, ніки і ігрові теги повинні бути коректними і не повинні містити образливий контент. Ваш нік повинен складатися як мінімум з чотирьох букв і цифр, інакше він буде змінений персоналом.
 - Не припустимо використання контенту порнографічного або еротичного характеру. Це відноситься до будь-яких опублікованих посиланнь, аватарам і підписам, завантаженим зображенням або       написаному контенту.
 - Поведінка, яка сприймається як загроза для будь-якого користувача наших сервісів, не допускається.
 - Залежно від ситуації, це може також застосовуватися до інших рубрик та розділів сайту, які ми використовуємо для допомоги в TruckersMP.

 

§1.6 Закон і піратство (Law and piracy)

 - Не допускається порушення міжнародних  або національних законів, котрі можуть застосовуватися до TruckersMP.
 - Ви не можете поширювати, завантажувати або іншим чином використовувати піратство за допомогою будь-якої з наших платформ.

 

§1.7 Модерація без попереджень (Backseat moderating)

 - Роль нашого персоналу по модерації полягає в пошуку і виявленні порушень на наших платформах, керованими спільнотою TruckersMP. Не беріться за цю справу самі. Якщо ви бачите, що хтось порушує правила, повідомте репортом на повідомлення, тему або на користувача, використовуючи відповідну систему.

 

§1.8 Підбурювання (Incitement)

 - Ви не можете використовувати наші платформи для надання контенту, який заохочує, допомагає чи іншим чином дозволяе іншим учасникам порушувати правила TruckersMP.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________  

§2 - Ігрові правила

* Правила, відмічені за допомогою зірочки (*), не застосовуються на серверах, що містять «[Freeroam]» в назві.

 

§2.1 Хакінг / зловживання багами / Особливостями (Hacking / B u g / Fea tu re ab usin g)- ПОСТІЙНИЙ БАН (PERMANENT BAN)

Використанняня будь-яких інструментів для зміни ігрового процесу, включаючи, але не обмежене, використання ігрової консолі, трейнерів або cheat engine для злому, щоб обійти обмеження швидкості, jump hack, відключення колізії або що-небудь подібне. Зловживання особливостями для нанесення шкоди, такими як режим примари або щось подібне.

 

§2.2 Таран (Ramming)*

Зіткнення з транспортом інших користувачів або спроби спровокувати ці зіткнення.

 

§2.3 Блокування (Blocking)*

Обмеження руху користувачів, блокування під'їздів до автомагістралей або іншим точкам в'їзду, або що-небудь подібне.

 

§2.4 Рух в неправильному напрямку/Неправильний обгін (Incorrect Way / Inappropriate Overtaking)*

Рух по зустрічній смузі. Обгін або випередження по узбіччю  в областях низького FPS, в районах з великою кількістю трафіку; обгін, що спричинив  аварію або щось подібне. Це також включає в себе обгін на будь-якій одній смузі для кожного напрямку дороги, де є надмірний трафік, наприклад пробка. Областю з великою кількістю трафіку вважається область при 25 і більше гравців (ТАБ).

 

§ 2.5 Недозволене / Небезпечне водіння (Inappropriate / Reckless Driving) *

Водіння таким чином, що являється небезпечним: рух заднім ходом; ігнорування пріоритетів, не уступаючи дороги; гонки з іншими користувачами (виняток гоночна траса в Арізоні, АТС), ігноруючи інших гравців і правила. Водіння за межами кордонів карти. Це включає в себе місця, недоступні при нормальному водінні. Спроби використовувати розсинхронізацію для нанесення шкоди транспорту інших користувачів заборонено.

 

§2.6 Даремний трафік / Парковка в забороненому місці (Useless Traffic / Inappropriate parking) *

Неодноразове водіння в областях великої кількості гравців без будь-яких цілей, крім як для збільшення трафіку. Парковка або зупинка в районах з високим рівнем трафіку без причини. Це відноситься до областей з більш 25 гравців. Використання зазначених автостоянок допустимо, коли в цьому районі мало трафіку.

 

§2.7 Автомобіль з трейлером (Car with trailer) *

Автомобілям (Scout) дозволено возити лише причепи (Caravan).

 

§2.8 Невідповідне управління конвоєм / Зловживання автомобілем (Inappropriate Convoy Management / Car Abuse) *

Керуючим конвоєм або керуючим колони, забороняється блокувати або контролювати швидкість трафіку, виступаючи в ролі модератора або іншим способом d будь-якій формі, зловживаючи фарбуванням Pilot. Ви не можете організовувати конвої в місцях великого скупчення гравців. Це може включати (але не обмежувати) Кале, Дуйсбург, дорогу Кале-Дуйсбург і прилеглі райони.

 

§2.9 Сервери для заходів (Event Servers)

Всі правила застосовуються до будь-якого сервера заходів, якщо затверджені тимчасові правила не відміняють їх для певної події.

 

§2.10 Як призначаються бани (How bans are issued)

Перші три бана призначаються на розсуд ігрового модератора.
4-й бан встановлюється на один місяць.
5-й бан встановлюється на три місяці.
6-й бан встановлюється на постійний час / назавжди без можливості оскарження.
Бани, видані більш ніж 12 місяців тому - не враховуються. Це вважається пом'якшенням системи банів.

Якщо в історії порушень користувача є як мінімум два бана однакової довжини (місяць, три), то модератори гри можуть продовжити новий бан до наступного періоду бана, незалежно скільки банів отримано за останній рік. Для прикладу: якщо в історії ваших порушень вже є два бана по одному місяцю через історію порушень, наступний бан може бути продовжений до 3-х місяців. Якщо у вас вже є два бана на три місяці через історію, то новий бан може бути постійним. Зверніть увагу, що бани, які продовжені через те, що це Ваш 4-й, 5-й або 6-й бан, не можуть бути видалені або змінені, вони тривають строго 1 місяць, 3 місяці і довічно.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

§3 - Правила редагування збережень

 

§3.1 Модифікації вантажівок (Truck modding)

Ваш транспорт повинен бути функціональним. Вантажівка повинна мати шасі, кабіну, колеса і фари. Деякі гравці можуть не бачити фари і задні ліхтарі інших гравців, якщо у них немає доповнень (DLC) для тюнінгу. Дозволено змінювати збереження для зміни фарбування від іншої вантажівки (наприклад, фарбування Premium Racing для іншої вантажівки).

 

Дозволено змінювати стандартні двигуни і трансмісії для вантажівок (наприклад, 750-сильний двигун Volvo поєднати з трансмісією від Scania на вантажівці DAF). Дозволяється змінювати шасі і кабіни різних вантажівок, поки це значно не збільшить хітбокс (колізійна модель). Спроби поєднати частини автомобіля і вантажівки не допускаються і призводять до кіку з сервера.

 

 • Додавання надмірної кількості предметів на вашій вантажівці або розміщення предметів, де вони не призначені, не допускається, будь-який предмет, який не згадується в цих правилах, може бути розміщений тільки там, де це дозволено грою по стандарту.
 • Не дозволяється розміщувати більше предметів, ніж це дозволено грою по станадарту (маяки, фари, сигнали або будь-який інший предмет).
 • Не допускається розміщення маяків і великих звукових сигналів на кенгурятниках / бамперах / сонцезахисних козирках. Звичайні маяки допускаються тільки на даху і на лайтбарах. Світлодіодні маяки дозволені тільки там, де це дозволено за умовчанням, в той час як звичайні світлодіодні лампи також можуть бути розміщені на кенгурятника і лайтбарах.
 • Маленькі звукові сигнали та інші предмети, які не згадані раніше, дозволені тільки там, де це допускається грою за умовчанням.
 • Предмети, призначені для інтер'єру вантажівки, не можуть бути розміщені за межами вантажівки і навпаки: як приклад, не допускається розміщувати маяки в кабіні або розміщувати кермові ручки (тощо) на кенгурятник, це може бути застосовано для всіх інших предметів.
 • Не може знаходитись більше одного елемента в одному слоті. У вас може бути стільки кенгурятників / захисту на передній решітці, скільки дозволено за умовчанням; якщо вантажівка підтримує 3 кенгурятника , це означає, що у вас може бути встановлено до 3-х кенгурятників, їх можна комбінувати в одному слоті, але ви не можете розмістити більше, ніж підтримує вантажівка за умовчанням. Це єдиний випадок, коли у вас може бути більш одного аксесуара в одному слоті.

 

 § 3.2 Модифікації причепів (Trailer modding)

Дозволено використовувати тільки ті комбінації трейлерів, які доступні в грі по стандарту.

 

Не дозволено використовувати вантажні або автомобільні частини на причепах. Дозволено змінювати вагу причепів, але вага не повинна бути змінена в більшу чи меншу ступінь, ніж це доступно в грі за умовчанням. Дозволено редагувати збереження для поєднання звичайних трейлерів (звичайний короткий трейлер) до тих пір, поки їх хітбокс (колізійна модель) істотно не розшириться, а задні ліхтарі залишаються видимими; колеса не можуть бути змінені, так як це впливає на стабільність причепа.

 

 • Для подвійних або потрійних трейлерів:
 • Ви не можете змінювати макет трейлера, іменований в грі як «тип сцепки».
 • На причепі повинен розташовуватися вантаж тільки правильного розміру.
 • Ви можете комбінувати шасі з подвійними / потрійними трейлерами, якщо формат / тип сцепки не змінюється (збільшення довжини порушить це правило).
 • Дублювання частин не допускаються.
 • Використання слотів для дублювання заборонено.
   

§3.3 - Редагування автомобіля (Car modding)

 • Дозволено застосовувати редагування збережень для зміни кольору автомобіля, використовуючи фарбування, доступні за умовчанням. Редагувати збереження для додавання коліс для автомобіля Scout від AI також дозволено.
 • Всі колеса повинні бути видні, тільки легкові колеса від AI можуть бути застосовані в автомобілях Scout, використання коліс від вантажівок не допускаються.
 • Змінені через редагування збережень колеса повинні відповідати автомобілю і повинні бути правильно встановлені. Негабаритні колеса не допускаються
 • Будь-яка частина вантажівки на автомобілі, і навпаки, не допускається і призведе до кіку з сервера.
 • Заборонено використання дублюючих частин / або слотів.

 

§3.4 - Підтримувані модифікації і їх приклади (Supported mods and examples)

Тут деякі з підтримуваних модифікацій: https://forerunner-mods.weebly.com

 

§3.5 - Відмова від відповідальності (Disclaimer)

Переконайтеся, що всі використовувані вами модифікації відповідають цим правилам. Ви несете відповідальність за всі модифікації, які ви вирішите застосувати. Якщо ваші модифікації суперечать цим правилам, ви можете бути покарані. Якщо ви не знаєте, чи дозволений ваш мод чи ні, запитайте про це в співробітників, перш ніж зайти в гру.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

§4 - Правила форуму

 

§4.1 Оффтоп (No off topic posting)

Заборонено публікувати повідомлення, які не мають відношення до поточної теми або з попередніми повідомленнями.

 

§4.2 Підняття теми в топ частіше одного разу протягом 3-х діб без необхідності (No bumping threads more than once every 3 days)

Публікація повідомлень в темі, частіше одного повідомлення протягом 3 діб. Ви не можете "підняти" тему без необхідності, наприклад тему ВТК, а так само повідомлення, що не відносяться до самої теми.

 

§4.3 Використовуйте інформативні заголовки (Use descriptive titles)

Не використовуйте назви такі як "Допоможіть мені", замість цього опишіть зміст теми.

 

§4.4 Накрутка репутації (No reputation farming)

Заборонено використовувати інші акаунти, щоб проголосувати / лайкнути свої власні повідомлення, накрутка лайків або репутації.

 

§4.5 Заборонено комерція або продаж (No trading or selling)

Заборонено використовувати цей форум для торговлі / продажу товарів, профілів Steam або будь-яких інших послуг (наприклад послуги, що вимагають оплати підписки, серверів TS3, VPN, азартних сайтів і т. д.). Це правило не поширюється на офіційні сторінки магазинів ігр та безкоштовні невикористані ігрові ключі.

 

§4.6 Підписи (Signatures)

Максимальна висота: 150px (при перевищенні дозволеної висоти підпис буде автоматично прихований).
Максимальний розмір файлу: 150 Кб (загальний розмір).


§4.7 Анімація (Animations)

Миготливі або блискучі GIF-файли неприпустимі в якості аватара або підпису.
Плавні GIF-анімації дозволені.


§4.8 Використання / вибір розділів (Category use / purpose)

Опис правил розділу або підфорума можна знайти в описі самої гілки форуму. Будь-яка тема, яка не відповідає правилам, може бути переміщена, прихована або ж видалена. Розміщення користувачами теми не в тому розділі / подфоруму тягне за собою усне попередження, нарахування балів порушення або бан.

 • Будь-який розділ форуму може мати певні правила або вимоги, що стосуються окремого підфоруму або розділу, зазначені в описі розділу або  в закріпленій темі розділу.
 • Правила підфоруму, крім правил розділу, можуть містити конкретні правила   або вимоги, якщо не вказано інше. Наприклад: підфорум баг-репортів ETS2MP має ті ж правила, що і розділ баг-репортів.
 • Необхідно дотримуватися формату повідомлень, якщо такий є (наприклад, в пропозиціях). Формат повідомлень знаходиться там же, де і правила деяких окремих розділів. У розділах суворої модерації, написання повідомлень тягне за собою нарахування балів порушень без усних попереджень. Це повинно гарантувати якість інформації, опублікованої в цьому розділі. Такі теми / розділи помічені тегом [STRICT MODERATION] в описі розділу.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

§5 - Інформація

 

§5.2 Автокіки на сервері (Server Auto Kicks)

Пінг - якщо ваш пінг становить більш 600ms, ви будете автоматично відключені від сервера, щоб уникнути проблем десинхронизації. Системою використовується середнє значення пінгу.
Світло фар - фари повинні бути постійно включені в період з 16:00 (4PM) - 07:00 (7AM)
Несумісні аксесуари - використання поліцейських або будь-яких інших підтримуються елементів призведе до кіку з сервера.


§5.3 Персонал і TruckersMP (Staff and TruckersMP)

Адміністрація залишає за собою право кіка або банити вас на серверах TruckersMP в будь-який момент, якщо це необхідно. Якщо ви були забанені, створіть апеляцію бана, а не пишіть особисті повідомленнях членам команди. Сервера, мод і адміністрація надаються безкоштовно для всіх з розумінням того, що кожен є гостем і це привілегія, яка може бути відібрана в будь-який час. Заборонені переслідування або злочину в будь-якій формі по відношенню до інших користувачів або членам команди. Ми залишаємо за собою право відібрати доступ до серверів в будь-який час і на свій розсуд. Врахуйте, що творці TruckersMP ніяк не пов'язані з SCS Software якимось чином, в вигляді або формі. Співробітники TruckersMP можуть бути звільнені від цих правил, якщо це необхідно для виконання своїх обов'язків.

 

§5.4 Апеляції і подача скарги (Appealing and filing a complaint)

Якщо ви були забанені, ви можете подати апеляцію за посиланням https://truckersmp.com/appeals. Якщо ви вважаєте, що апеляція була розглянута належним чином або ви хочете поскаржитися на співробітника, то скористайтеся системою зворотного зв'язку. Система Feedback є вашим останнім варіантом. Будь-яке рішення, прийняте високопоставленим співробітником, буде остаточним і не може бути оскаржене будь-яким чином.

Докази для банів повинні бути доступні протягом усього терміну бана плюс один місяць. Неможливо зв'язатися з співробітниками TruckersMP стосовно банів, якщо пройшло більше місяця після їх закінчення.

 

§5.5 Активи TruckersMP і логотип (TruckersMP assets and logo)

Наші активи, включаючи наш логотип, захищені авторським правом. Ви можете використовувати наш логотип у відповідності з нашими рекомендаціями.

 

§5.6 Зміни даних правил (Changing these rules)

TruckersMP може змінити дані правила в будь-який час. Якщо одне з правил не може бути застосовано, інші правила, як і раніше використовуються. Граючи в наш мод, ви погоджуєтеся з усіма цими правилами. Вас не виправдовує той факт, що ви не знали про них.

 

Інші замітки
Адміністрація залишає за собою право виключати або блокувати вас від серверів ETS2/ATS Multiplayer в будь-який момент, якщо вони вважатимуть вашу поведінку небезпечною для себе чи інших користувачів мережі. Ми просимо вас, якщо ви були забанені, то створіть апеляцію бана на форумі і не в особистих повідомленнях будь-якого члена персоналу команди TruckersMP.

Author: [ATL] VLAD (UA)
Джерело \ Source text by I <3VODKA: 

 

 

 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Правила TruckersMP були переведені на українську мову, але можуть містити деякі помилки і тому подібне. Якщо ви знайдете якісь неточності, неправильний переклад, я буду радий це побачити в PM (особисті повідомлення) і виправити. Також дані правила будуть доповнюватись. Дякую за увагу)

TruckersMP Community Modeartion Team;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×