Jump to content

Przywrócenie cyklu dnia i nocy


WooQash

Przywrócenie cyklu dnia i nocy  

31 members have voted

  1. 1. Czy jesteś za przywróceniem cyklu dnia i nocy?

    • Tak, denerwuje mnie ta ciągła noc
      14
    • Nie, chcę pozostać przy tym halloweenowym klimacie
      17

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Przywrócenie cyklu dnia i nocy

Opis Sugestii: Ktoś wpadł na świetny pomysł by z okazji jakiegoś halloween wprowadzić permanentną noc. Żądam aby wrócił cykl dnia i nocy.

Przykładowe obrazki: Nieistotne.

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Nie wiem jak inni, ale ja nie obchodziłem, nie obchodzę i obchodzić nigdy nie będę jakiegoś tam święta Halloween. Święto zmarłych i Zaduszki mi wystarczają. Nie rozumiem kompletnie pomysłu wprowadzenia ciągłej nocy przez kilka najbliższych dni. Nie tylko mi podoba się to, że ktoś próbuje narzucić swoje pomysły i wprowadzić permanentną noc. Lubię jeździć w nocy, ale noc 24/7 jest zła! Problem jest z systemem kickowania za światła, bo ktoś nie zrobił tego należycie i ludzie jeżdżą bez świateł jeśli jest godzina dzienna na zegarze. Zegary też są zbugowane, bo jeden pokazuje dobry czas, inny nie (zegar na desce rozdzielczej ciężarówki i zegar w doradcy drogowym). Jeśli już ktoś chce poczuć i zrobić halloweenowe klimaty to niech będzie otwarty jakiś specjalny serwer, a nie narzucać wszystkim jakiegoś dziwnego święta, którego nie obchodzą wszyscy.

  • Upvote 9

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Rozumiem, że żyjesz sam na świecie i tylko twoje zdanie się liczy, ale.. wiele ludzi obchodzi Halloween, i między innymi dlatego została wprowadzona noc przez cały czas na kilka dni. Jeśli chodzi o kickowanie za brak świateł, to dzisiaj w nocy serwer zostanie zaktualizowany i zostanie to dodane. 

 

Co do dwóch zegarów: czas ekonomii nadal leci tak jak leciał, nie chcemy tutaj wprowadzać zamieszania. Zatrzymany został tylko czas środowiska. Doradca drogowy pobiera czas ekonomii, stąd ta rozbieżność.

  • Thanks 4
  • HaulieCry 2
  • Confused 1

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Dziada locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.