Jump to content
Sign in to follow this  
WooQash

Przywrócenie cyklu dnia i nocy

Przywrócenie cyklu dnia i nocy  

31 members have voted

This poll is closed to new votes
 1. 1. Czy jesteś za przywróceniem cyklu dnia i nocy?

  • Tak, denerwuje mnie ta ciągła noc
   14
  • Nie, chcę pozostać przy tym halloweenowym klimacie
   17


Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Przywrócenie cyklu dnia i nocy

Opis Sugestii: Ktoś wpadł na świetny pomysł by z okazji jakiegoś halloween wprowadzić permanentną noc. Żądam aby wrócił cykl dnia i nocy.

Przykładowe obrazki: Nieistotne.

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Nie wiem jak inni, ale ja nie obchodziłem, nie obchodzę i obchodzić nigdy nie będę jakiegoś tam święta Halloween. Święto zmarłych i Zaduszki mi wystarczają. Nie rozumiem kompletnie pomysłu wprowadzenia ciągłej nocy przez kilka najbliższych dni. Nie tylko mi podoba się to, że ktoś próbuje narzucić swoje pomysły i wprowadzić permanentną noc. Lubię jeździć w nocy, ale noc 24/7 jest zła! Problem jest z systemem kickowania za światła, bo ktoś nie zrobił tego należycie i ludzie jeżdżą bez świateł jeśli jest godzina dzienna na zegarze. Zegary też są zbugowane, bo jeden pokazuje dobry czas, inny nie (zegar na desce rozdzielczej ciężarówki i zegar w doradcy drogowym). Jeśli już ktoś chce poczuć i zrobić halloweenowe klimaty to niech będzie otwarty jakiś specjalny serwer, a nie narzucać wszystkim jakiegoś dziwnego święta, którego nie obchodzą wszyscy.

 • Upvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że żyjesz sam na świecie i tylko twoje zdanie się liczy, ale.. wiele ludzi obchodzi Halloween, i między innymi dlatego została wprowadzona noc przez cały czas na kilka dni. Jeśli chodzi o kickowanie za brak świateł, to dzisiaj w nocy serwer zostanie zaktualizowany i zostanie to dodane. 

 

Co do dwóch zegarów: czas ekonomii nadal leci tak jak leciał, nie chcemy tutaj wprowadzać zamieszania. Zatrzymany został tylko czas środowiska. Doradca drogowy pobiera czas ekonomii, stąd ta rozbieżność.

 • Thanks 4
 • Sad 2
 • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...