Jump to content
Sign in to follow this  
Wi11y

Wieczna noc

Recommended Posts

Witam,

Czy u was tez słońce odmówiło posłuszeństwa i mimo 11.00 rano jeszcze nie wstało? Dziwna sytuacja, niektórzy jeżdżą na światłach, inni nie... a panują ciemności egipskie, mimo 11.00 rano. A o 11.00 rano to nawet w Boże Narodzenie jest już widno.

20181028180725_1.thumb.jpg.3ccda8c6f1e030f86b0361c13a6bf120.jpg

A kiedy się to skończy i wreście będzie normalnie??

Już która z kolei doba leci z i ciągle jest ciemnio, osobiście mam już tego dość.

Ja się tylko spytam "po co?". O ile wiem Halloween nie jest dzisiaj, a dzisiaj był tylko jakiś konwój. Nie rozumiem dlaczego zmusza się graczy teraz do permanentnej jazdy w nocy na wszystkich serwerach? Na szybko ktoś wydał aktualizację, rozwalił (który to już raz) rozgrywkę innym tylko dlatego, że jakiś konwój był. Ale błędy i inne pomysły, a nawet prośby o serwer eventowy to jak zawsze nie ma kto rozpatrzeć... Są priorytety jak widać, ciekawe kiedy się ktoś zorientuje aby to przywrócić do normalności, znając życie to nie prędko.

• Like 1
  • Upvote 1

Dobry wieczór,

Wieczna noc jest i zostanie przez najbliższe parę dni. Dlaczego? Do klimatu z Halloween. Nie jest to żadnym błędem i wszystko zostanie przywróconę do "normy" w następnych kilku dniach.

Jeżeli macie jakieś inne pytania możecie utworzyć wątek w Pomoc lub napisać mi na priv.

Pozdrowienia,

Dziada

TruckersMP Moderator Forum

Temat nie wymaga dalszej dyskusji,

//Przenoszę do Kosza

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this