Jump to content
  • 0

ETS2 HATA VERMEDEN KAPANMA SORUNU

FevziAGA

Question

Oyunu başlattığımda profil seçme ekranı geldiğinde oyun otomatik olarak kapanıyor hata vermeden.

(Oyun dosya bütünlüğü kontrol edildi!)

(config.cfg silinip kontrol edildi)

Artı olarak ben grafik modu yüklemiştim daha sonra sorun olduğu için o dosyaları sildim ondan sonra kaç defa oyunu silip yüklediysemde düzelmedi

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Selam dostum @FevziAGA. Oyunu yönetici olarak calıştırmayı denedin mi? Veya TruckersMP'yi silip tekrar yükledin mi? İsterseniz bu dediklerimi bir dene. Eğer sorunun hala devam eder ise destek ekibine bildirmeni öneririm. https://truckersmp.com/support/tickets

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0
Just now, FevziAGA said:

yönetici olarak çalıştırdım bu seferde mavi ekran hatası verdi

Merhaba Değerli, @FevziAGA

**1**

Lütfen ekran kartını versiyonunu güncellemeyi/düşürmeyi deneyebilir misiniz ?

Ayrıntılı bir konu bu ve bu linkte verilmiştir: 

**2**

Spoiler

Eğer oynarken mavi ekran hatası alıyorsanız Ram testi yapmanız gerekiyor.

Bu aracı oluşturmak için USB diske ihtiyacınız olacaktır. Dikkat! USB diskinizin içindeki her şeyi silebilir. Dosyayı yarattıktan sonra BIOStan yüklemeniz gerekiyor. ! aat boyunda Memory Testini çalıştırın. BIOS için genellikle kullanılan tuşlar; F1, F2, F10, ESC ya da Delete.

f9f4f482b9fb419895ac3a63aeb7b98a.png

Saygılarımla,

XFMaster9666

Support

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.