Jump to content
  • 0

Diabelskie dźwięki w CB radiu


Tankudoraiba

Question

Problem jest dość zabawny ale i utrudniający życie. Wszystkie mikrofony wszędzie mi działają, jakiego komunikatora bym nie użył, ale kiedy próbuję rozmawiać przez CB radio w grze to dźwięk mam tak nie wyraźny i zniekształcony, że na serwerze kierowcy ze strachu przed demonem przewracają ciężarówki. Jakieś pomysły?

  • Haha 1

LDxu92s.png

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

W opcjach multiplayera spróbuj zmienić głośność mikrofonu suwakiem. Ustaw go tak w przedziale 45-60 % suwaka i w twoim panelu/ opcjach karty dźwiękowej zmniejsz odrobinę wzmocnienie mikrofonu i powinno być okej, pod warunkiem, że aktualnie używany w grze mikrofon jest standardowo sprawny. Pozdrawiam.

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
20 hours ago, Robert_Drajwer said:

W opcjach multiplayera spróbuj zmienić głośność mikrofonu suwakiem. Ustaw go tak w przedziale 45-60 % suwaka i w twoim panelu/ opcjach karty dźwiękowej zmniejsz odrobinę wzmocnienie mikrofonu i powinno być okej, pod warunkiem, że aktualnie używany w grze mikrofon jest standardowo sprawny. Pozdrawiam.

 

Sprawdzałem kilka mikrofonów i zmniejszyłem wzmocnienie ale dalej mój głos w CB radiu jest mocno zniekształcony :(

LDxu92s.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.