Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 i ATS się sypie po powrocie do serwisu.


Recommended Posts

Siemanko. Mam problem z ETS2 i ATS od kiedy go kupiłem. Koledzy nie mają z nim do czynienia, a mnie niestety się dostało. Reinstalacja gier nie pomogła i nie wiem co może być powodem tego błędu. Problem pojawia się wtedy gdy chcę teleportować się do serwisu. kiedy to zrobię to gra robi to:

 

Webp.net-compress-image(1).thumb.jpg.f169cb27f7264f0d7fde12dbe30c1868.jpg

 

Nic wtedy nie można zrobić. Gra nie reaguje na nic i trzeba ją zrestartować i tak za każdym razem. jakieś pomysły?

LDxu92s.png

Link to comment
Share on other sites

Siema,

ja taki problem mialem kilka tygodni temu, trzeba bylo versje zmienic. SCS cos spitolil w updacie.

 

A wiec, tak naprawilem:

otwierasz steama i wchodzisz na wszystkie gry. kliknij prawym przyciskiem myszy na ETS2 i wybierz opcje tej gry. wchodzisz potem na bety i wyberasz temporary_1_32 zamykasz okienko i powinna sie sciagnac stara wersja. bedziesz mogl na niej grac. jak bedzie nowy update sciagasz go i instalujesz go i powinno dzialac :D

 

 

Sorki za slaby niemiecki i niemieckie zdjecia (niechcailo mi sie zmieniac jezyka), jestem niemcem.. ale troche polskiego rozumiem

 

Tu zdjiecia procesu

 

aaaa1.PNG

aaa2.PNG

aaa3.PNG

Edited by xbeetlejuiice
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, xbeetlejuiice said:

Siema,

ja taki problem mialem kilka tygodni temu, trzeba bylo versje zmienic. SCS cos spitolil w updacie.

 

A wiec, tak naprawilem:

otwierasz steama i wchodzisz na wszystkie gry. kliknij prawym przyciskiem myszy na ETS2 i wybierz opcje tej gry. wchodzisz potem na bety i wyberasz temporary_1_32 zamykasz okienko i powinna sie sciagnac stara wersja. bedziesz mogl na niej grac. jak bedzie nowy update sciagasz go i instalujesz go i powinno dzialac :D

 

 

Sorki za slaby niemiecki i niemieckie zdjecia (niechcailo mi sie zmieniac jezyka), jestem niemcem.. ale troche polskiego rozumiem

 

Tu zdjiecia procesu

 

aaaa1.PNG

aaa2.PNG

aaa3.PNG

 

 

 

Dzięki za pomoc ale nie podziałało. Ciągle ten sam problem :(

LDxu92s.png

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze spróbuj uruchomić ETS2 singleplayer w trybie "safe" i napisz czy dalej to wystepuje , czyli wchodzisz do biblioteki Steam, szukasz ets'a i klikasz prawym przyciskiem myszki i wybierasz Launch in safe mode - 64 bit.

Po drugie spróbuj ustawić podczas gry priorytet uruchamiania ETS2 na wysoki. Czyli gdy uruchomisz ETS2 sp, lub mp naciskasz kombinację klawisz ctrl+alt+delete klikasz menedżer zadań i bierzesz procesy i tam gdzie jest proces ets2 klikasz prawym przyciskiem myszy i ustawiasz w opcji priorytet na WYSOKI i próbujesz.

Po trzecie jak się nie uda, spróbuj wgrać najnowsze sterowniki do karty graficznej (przed zabiegiem usuń stare sterowniki i zainstaluj najnowsze) i spróbuj. dodatkowo ,w opcjach graficznych ustaw zarządzanie energii karty graficznej  na najwyższą wartość ,aby karta graficzna podczas sytuacji, w których wymaga czasem drobnych przemyśleń (ładowanie gry, przenoszenie do serwisu) dokończyła zadanie.

Po czwarte jak się to nie uda proponuję usunąć wszystkie pliki ets2 z rejestru plików windows i na nowo zainstalować grę.

 

Jeżeli to nic nie da to piątym krokiem będzie sprawdzenie pamięci programem Memtest.   LINK

 

Napisz czy coś to dało. Jak nie proszę o wyniki z programu Memtest tu w odpowiedzi zaradzimy coś dalej. Pozdrawiam i miłego wieczoru!

 

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.