Jump to content
  • 0

Mümkünse kendini yetkili gibi hisseden yardımcı olsun.

Guest

Question

Ya lütfen yeter artık 1 sorunu çözüyorum diğeri çıkıyor bıktım artık rica ediyorum ticket attım Ticketi İsmail diye biri görevlendi 5 gündür bekliyordum Ticketi Reddetmemiş kendini ondan çıkarmış yani ilgilenmiyor kimse rica ediyorum biriniz yardım etsin.

Oyun Betasını Hiç Biri veya Temporary 1.32 yaptım. (YAPARAK DENEDİM!)

TruckersMP yi sildim tekrar yükledim.

Oyunu sildim tekrar yükledim.

Oyunun dosya bütünlüğünü 10.000 kere doğruladım.

Register'den TruckersMP nin oyunun dosya konumunun doğru olduğunu bildiririm.

Spoiler

(umarım okuma yazman vardır çünkü burada ne yaptığım yazıyor)

Regedit den TruckersMP nin ETS2 dosya konumu yap demeyin saçma cevaplar vermeyin bana, setup ile kurarken oyunun dosyasının nerde olduğunu zaten soruyor biraz beyninizi kullanın.

Sinirliyim Kusura Bakmayın Çünkü 2 HAFTADIR KİMSE YARDIMCI OLMUYOR. oyunun yetkilileri bile...

VD4zPZ.png

[RİCA EDİYORUM hem yetkili olup hem başka konulara bakmamı istemeyin.

Siz buraya boşuna yetkili olmak için gelmediniz mümkünse o sayfadan çözümü alıntı yapıp yoruma yazın.

Anlayışınız için teşekkür ederim.] (Yetkili olanlar için geçerlidir)

9 answers to this question

Recommended Posts

• 6

Merhaba @JhuZang ,

Steam > kütüphane > ets2 sağ tık özellikler > Betalar > Hiç bir betaya katılma seçeneğini işaretleyip denemeni tavsiye ederim. Buda yararlı olmazsa dosya bütünlüğünü doğrula yapabilirsin. Sorunun büyük olasılıkla çözülecektir. Ayrıca ilgili support üyesinin sana yardım etmediğini veya işini iyi yapmadığını düşünüyorsan feedback atarak durumu üst yönetime iletmek senin en doğal hakkın. Umarım yardımcı olmuşumdur. İyi oyunlar dilerim.

• Upvote 2
  • True Story 1

RequieB

Game Moderator of the Year 2018 

• 0

Merhaba Bu Hata Sizin Oyun Sürümünüzün Eski Oldugundan Kaynaklanıyor Bu Şekilde Hatanızı Çözebilirsiniz.

Steam > Kütüphane > Oyunları açın. 

Euro Truck Simulator 2'ye sağ tıklayın ve özellikleri açın.

Özellikler penceresi açıldığında BETALAR sekmesine girin ve Hiç Bir Beta Programına Katılma ya tıklayın

Hatanızı Bu Şekilde Çözebilirsiniz Daha Detaylı Bilgiyide Aşagıda Paylaşmış Oldugum Gönderiden Ögrenebilirsiniz.

• 0
17 hours ago, JhuZang said:

Oyun Betasını Hiç Biri veya Temporary 1.32 yaptım

TrucksMP yi sildim tekrar yükledim

Oyunu sildim tekrar yükledim

16 hours ago, H U N T E R said:

Merhaba @JhuZang ,

Steam > kütüphane > ets2 sağ tık özellikler > Betalar > Hiç bir betaya katılma seçeneğini işaretleyip denemeni tavsiye ederim. Buda yararlı olmazsa dosya bütünlüğünü doğrula yapabilirsin. Sorunun büyük olasılıkla çözülecektir. Ayrıca ilgili support üyesinin sana yardım etmediğini veya işini iyi yapmadığını düşünüyorsan feedback atarak durumu üst yönetime iletmek senin en doğal hakkın. Umarım yardımcı olmuşumdur. İyi oyunlar dilerim.

16 hours ago, -EmreBekar- said:

Merhaba Bu Hata Sizin Oyun Sürümünüzün Eski Oldugundan Kaynaklanıyor Bu Şekilde Hatanızı Çözebilirsiniz.

Steam > Kütüphane > Oyunları açın. 

Euro Truck Simulator 2'ye sağ tıklayın ve özellikleri açın.

Özellikler penceresi açıldığında BETALAR sekmesine girin ve Hiç Bir Beta Programına Katılma ya tıklayın

Hatanızı Bu Şekilde Çözebilirsiniz Daha Detaylı Bilgiyide Aşagıda Paylaşmış Oldugum Gönderiden Ögrenebilirsiniz.

Evet güzel kardeşlerim birdahakine okumadan yorum yapmayın.

ve Oyun Dosya Bütünlüğünü doğrulamak bir şeye yaramıyor çünkü 10000000000000000000000000 kere yaptım rica ediyorum bunu yazmadan önce kişinin bunu zaten denediğini düşünün ve ona göre yorum yapın.

• 0

Fikrinize Saygı Duyuyorum Fakat Bu Hatanın Çözümü Bu Seni Burada İnsan Yerine Koyup Vakit Ayırıp Cevap Veriyoruz Verdigin Cevap Okumadan Yorum Yapmayın Mesajınızı Okudum Umuyorum Hatanız Düzelmiștir.

Saygılar.

• 0

Merhaba,

Bu konuyu artik aktif olmadığından dolayı İnaktif konular bölümüne taşıyorum. Eğer sorununuz hala devam ediyorsa support sisteminden bize ulaşabilirsiniz.

//Kilitlendi ve inaktif konular bölümüne taşındı. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.