Jump to content

CV Zdobywca Zdobyczy.


Recommended Posts

Nick w grze: Zdobywca Zdobyczy

Wiek: 22 lat

Miejsce zamieszkania: Polska, województwo Zachodniopomorskie

Sterowanie: Aktualnie klawiatura + myszka, w dostępności posiadam kierownice, lub pada.

SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/mariuszrobert1/

Staż w grze: od 2013 roku singleplayer, od 2014 multiplayer z przerwami.

Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: 1 bardzo stary ban za blokowanie europortu, z powodu braku FPS na starym pegasusie.

Przedstaw się: Jestem Robert. Z zawodu jestem elektromechanikiem, dodatkowo lubię czytać książki historyczne, oglądać filmy, nieprzerwanie ćwiczę od 9 miesięcy siłowo i kondycyjnie na siłowni.

Inne:

  1. Posiadam wszystkie dodatki do ETS2 jak i ATS. Lecz zależy mi na firmie, która respektuje w równej mierze American Truck Simulator, ponieważ lepiej mi się w nią gra niż w ETS2. Oczywiście konwoje w ETS2 będę śmigał.
  2. Mikrofon, sprzęt zdatny i bezawaryjny do grania, oraz komunikator głosowy posiadam. Podstawa podstaw.
  3. Respektowanie czasu realnego, a wirtualnego. Chodzi mi o to, że każdy ma też swoje życie realne. Na spokojnie uda mi się wszystko doprowadzić do ładu i składu, więc grę i życie pogodzę na luzie :)
  4. Atmosfera. Mniej pisków w firmie (dzieci), więcej osób na luzie :)
  5. Lubię dodatkowo robić trasy w ATS na singleplayer z modyfikacjami pogodowymi.

 

Pozdrawiam!

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.