Jump to content

Karta graficzna


kapi029

Recommended Posts

Posiadam kartę graficzną Nvidia GTS450. Komputer posiadam od komunii i raczej nie powinno dziwić was to, że nie jest on dobry xD

Na jakoś, którą oferuje ta karta nie narzekam, aczkolwiek zawsze mogłoby być lepiej. Wiem, że @kapi029 liczyłeś na odpowiedzi typu: "Mam GTX 1050" lub coś podobnego, lecz niestety ;) 

Gram na wysokich ustawieniach, ale jakoś lusterek mam zmniejszoną. Wyłączone w Tab. mam również cienie i długie światła ciężarówek jak i awatary. Zrezygnowałem z tych opcji ponieważ denerwowało mnie światło innych ciężarówek, które wpadało wprost do mojej kabiny oświetlając przy tym całą kabinę. 

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • Web Developer

Osobiście posiadam GeForce GTX 1080 Ti ( MSI Gaming X Trio). Moje ustawienia w grze to wszystko na ultra, wraz z 400% skalowaniem. Gram na monitorze FullHD 75hz, i praktycznie cały czas osiągam ten FPS cap (75) ponieważ również mam włączoną synchronizacje pionową. Może sie wydawać kolorowo, ale w bardzo zaludnionych terenach FPSy i tak potrafią spaść do 20. Tak więc niezależnie od karty graficznej, dropy FPS w ETS MP będą. Oczywiście mówie o multiplayer, gdyż w singleplayer nie testowałem jeszcze / tak samo z wyłączoną synchronizacją pionową. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Dziada locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.