Jump to content
  • 0

Admin Taklidi

Guest

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Kardeşim adminden admine değişir illa kick ya da ban olcak diye bir kural yok kimisi kick atar kimisi ban kimisi uyarı yapıp ban atar

• 0

Ama adminden admine suçun cezası değişecekse bu hiç adil olmaz ki. Yol kenarında bekliyorum aracım arızalı adam gelmiş kenara ben adminin bir altıyım insanları uyarıyorum gibisinden konuşmalar vs. Rapor göndermem sonucu kick yeterli dendi. Ama tagına admin yazan arkadaşlar kalıcı ban yerken böyle konuşanlara kick verilmesi biraz tuhafıma gitti.

• 0

Seni tek uyardi ve bunda ters birşey yok aslinda. Kendini admin sanir ama gercekten admin değil. Böylelerini çok gördüm. Oyun içinde olsa sunucundan atilir ve uyarilir ama hala devam ediyorsa, o zaman belki uyarıyı göz ardı ettiği için banlanir ama bu tamamen admine kalmiş. Chat'e yazip'da kendilerini Admin sanan oyuncular çok olabilir ama banli bir durum göremiyorum bunda açıkçası. En son karari onlar veriyor. Bunun için direk banlamak bana çok ağir geliyor. Söylediğim gibi, ilk önce sunucudan atilir ve hala devam ediyorsa, o zaman belki banlanir.

ღ ɢᴇʀᴍᴀɴ ᴇɴɢɪɴᴇᴇʀɪɴɢ ღ

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.