Jump to content
  • 0

EN IYI HIZLANAN TIR

[AyTürk Transport]Selim

Question

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Motor'a göre değişir ama Eski Kasa Volvo motoru çok hızlı. Scania veya Volvo Tercih edebilirsin. 6 Vites

• 0

Şanzıman olarak Allison 4500 R (6 vites) kullanmaya başladım hızlanma ve vites aralıkları çok iyi her ne kadar 6. vites boşa çıkmış olsa da gayet güzel. :) Ayrıca 750 bg'lik eski kasa Volvo motoru kullanıyorum diye biliyorum. (Abone olduğum moddan hatırladığım kadarıyla)

• 0

Eger kendi oyun tecrubelerinden yararlanarak cevaplarsam:

(Save editsiz, sadece oyunda normal şekilde elde edilebilecek tirlar icin konuşuyorum)

Eski kasa Scania(730 hp) 90 km/h hiza kadar normal hızlanırken, 90 km/h'den sonra diger tirlara gore daha seri devirlenip hızlanıyor. 

Yeni kasa Scania (730 hp) 90 km/h hiza kadar oldukca seri hızlanırken, 90 km/h hizi gectikten sonra tir bagirmaya basliyor ve devirlenmesi yavaşlıyor, ama yine de hatiri sayilir bir hizlanmasi olduğunu söyleyebiliriz. 

Eski ve yeni kasa volvo (750 hp) her hizda devirlenmesinde fark yok, her devirde benzer hizlanma egrisj ciziyor. Ayrica agir yuk cekmek isteyenler icin en uygun tir. 125 ton dahi cekse sorun yasamiyor.

Man (680 hp) her turlu yuku cekebileceginiz bir baska tir. 320 beygirlik motoruyla 60 ton cekerken dahi zorlanmiyor. Scania ve volvo kadar seri hizlanmasa da 680 beygirlik motoru hic de azimsanmayacak bir guc uretiyor.

Diger tirlar ise (renault, Daf, Iveco) daha cok agir gidip keyif almak icin uygun tirlar. (Tabii ki volvo, man ve scania ile de agir gidebilirsiniz.) Ayrica save edit ile tirlara baska markalarin motor ve sanzimanlarinin takilmadigini varsayiyorum.

TruckersMP Retired Team Member  EN/TR

• 0

Merhaba selimaksungur1,

Sizlere birçok uygun cevap verildi, ancak siz tarafımıza bir geri dönüş yapmadığınız için ve konu 3 günden uzun süredir cevaplanmadığı için kilitliyor ve İnaktif konulara taşıyorum.

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Anlayışınız için teşekkürler.

Saygılarımla,

AdaBey

TruckersMP Support

//locked and moved to İnaktif Konular

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Bu konuyu İnaktif Konular dan Çözülemeyen Konular'a Taşıyorum.

Eğer gelecek sefer tekrardan oyunumuz ile alakadar bir sorun / sorununuz var ise bir konu oluşturmaktan çekinmeyiniz.

//Çözülemeyen Konular'a Taşındı

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.