Jump to content

[Mod] Balkan Radio v0.1.4 early alpha


R3Z4N4CHR

Recommended Posts

Opis radio moda za Euro Truck Simulator 2 (ETS2😞

**Naziv moda:** ETS2 Balkan Radio Mod

**Datum izlaska:** 03.09.2023

**Vrijeme izlaska:** 16:32:21

**Verzija moda:** 0.1.4

---

**Opis:**
Uzbuđeno vam predstavljamo najnoviji ETS2 Balkan Radio Mod, koji će transformirati vaĆĄe iskustvo voĆŸnje kamiona dodajući nove uzbudljive radio postaje! Ovaj mod je puĆĄten 03.09.2023. u 16:32:21 kako biste dodali dozu svjeĆŸine vaĆĄem vozačkom iskustvu.

---

**Kako instalirati:**
1. Preuzmite Balkan Radio Mod s [ovog linka].
2. Prebacite datoteku u  "C:\Users\%pcime%\Documents\Euro Truck Simulator 2" .
3. Zamjenite datoteke jer je već jedna postojeća sa originalnim radiom od ets2.
4. Pokrenite igru i uĆŸivajte

---

**Najnovije promjene (aĆŸurirano na datum izlaska):**
- **Dodane nove radio postaje:** Upotpunite svoje putovanje s najnovijim hitovima i vijestima naĆĄih novih radio postaja. Sada moĆŸete birati između ĆĄiroke palete glazbenih ĆŸanrova i informativnih programa.
  
- **Uklonjene stare radio postaje s neispravnim linkovima:** Sada smo eliminirali sve radio postaje s linkovima koji nisu radili kako bismo vam osigurali besprijekorno iskustvo sluĆĄanja tijekom voĆŸnje.

---

**Napomena:** Za sve buduća aĆŸuriranja i dodatke objavljujemo samo ovdje na discordu. UĆŸivajte u novom svijetu zvuka dok krstarite europskim cestama uz ETS2 Balkan Radio Mod! https://discord.gg/B4prX6NKT5

---

 

  • Like 1
  • HaulieCry 1
  • Woah! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 1/21/2019 at 1:49 PM, CoNnEcT955 said:

pozdrav, dobar mod svaka cast, ali me cudi da nitko jos nije zatrazio extra Fï»żM, osim ako je vec unutar moda ï»żi ja ga nisam primjetio?

Pozdrav, drago mi je da ti se mod sviđa!

 

EXTRA FM ima drugačiji link od ostalih slično kao Otvoreni i Narodni radio, pa dok nisam naĆĄao odgovarajuće linkove nisam ih stavio na listu, tako sada radim i za extra fm, do sada sam naĆĄao 2 linka koja često pucaju pa ih ne ĆŸelim staviti joĆĄ na listu dok ne pronađem linkove koji ne pucaju!

Nadam se da ću pronaći link koji ne puca pa ću napraviti update za radio!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ReZanacHR said:

Pozdrav, drago mi je da ti se mod sviđa!

 

EXTRA FM ima drugačiji link od ostalih slično kao Otvoreni i Narodni radio, pa dok nisam naĆĄao odgovarajuće linkove nisam ih stavio na listu, tako sada radim i za extra fm, do sada sam naĆĄao 2 linka koja često pucaju pa ih ne ĆŸelim staviti joĆĄ na listu dok ne pronađem linkove koji ne pucaju!

Nadam se da ću pronaći link koji ne puca pa ću napraviti update za radio!

sto se mene osobno tice, uvijek mozes ubaciti taj jedan ili 2 razlicita linka, nema veze sto pucaju, kad tad ces naci linkove koji nepucaju, a do tada nek bude sta bude :D a plus uvijek mozes reci da su npr extra fm za sada nestabilni ili u fazi testiranja i da ce se tokom vremena naci rijesenje kad vise nece pucati, na taj nacin ti ljudi nece prigovarati jer si napisao da nisu neke radio stanice usavrsene i da su u fazi usavrsavanja(nesto kao early alpha igre, dokle god neizađu iz early alpha, mogu se ocekivati velike promjene) tako nesto i ti napravis, ako zelis naravno ;) lp i sretno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/22/2019 at 9:31 PM, CoNnEcT955 said:

sto se mene osobno tice, uvijek mozes ubaciti taj jedan ili 2 razlicita linka, nema veze sto pucaju, kad tad ces naci linkove koji nepucaju, a do tada nek bude sta bude :D a plus uvijek mozes reci da su npr extra fm za sada nestabilni ili u fazi testiranja i da ce se tokom vremena naci rijesenje kad vise nece pucati, na taj nacin ti ljudi nece prigovarati jer si napisao da nisu neke radio stanice usavrsene i da su u fazi usavrsavanja(nesto kao early alpha igre, dokle god neizađu iz early alpha, mogu se ocekivati velike promjene) tako nesto i ti napravis, ako zelis naravno ;) lp i sretno.

 

Hvala na prijedlogu i podrƥci! 

 

On 1/24/2019 at 3:56 PM, BlackEagleTMP said:

Rezanac aj pls popravi Kiss, sad nikako ne radi :)

 

 

Ipak je greĆĄka bila kod mene uskoro cu izbaciti novi update

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

hvala vam na forumu koji ste objasnili kako i sta. citao sam sve ovo sto ste pisali 

 

i uspjelo je :) Svako dobro ljudi 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • R3Z4N4CHR changed the title to [Mod] Balkan Radio v0.1.4 early alpha

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.