Jump to content
  • 0

YARDIM

[AyTürk Transport]Selim

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Selamlar,

Bu konuyu kendi dilinizde olan bölüm, yani Turkish bölümüne taşıyorum. Anlayışınız için teşekkürler. 

Saygılarımla 
Forz0214 
TruckersMP - Trial Support 

//moved to Yardim / Destek 

• 0

Selam @selimaksungur1 . Sorunun tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ancak bildiğim birşey var. Euro Truck Simulator 2'de yasaklandıysanız American Truck Simulator'e de giremezsiniz. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba Euro Truck Simulator 2 Ye giriş yaptıgınız e posta adresi ve şifre ile giriş yapın fakat eger ets2 den banlıysanız aynı platform oldugu için American truck simulatorden de banlanırsınız.

• 0

Euro Truck Simulator 2 MP veya American Truck Simulator MP oyunlarından birinde aktif banınız varsa iki oyununda multiplayer modunu oynayamazsınız. Oynayabilmek için cezanızın sona ermesini bekleyiniz.

• 0

Merhaba, 

Verilen cevaplar yeterli gibi görünüyor, sorununuz çözüldü mü? Öyle ise bize bildirin! 

Anlayışınız için teşekkürler. 

Saygılarımla 

Forz0214

TruckersMP Trial Support 

• 0

Merhaba,

Bu konuyu artik aktif olmadığından dolayı İnaktif konular bölümüne taşıyorum. Eğer sorununuz hala devam ediyorsa support sisteminden bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla
Forz0214
TruckersMP - Trial Support

//Kilitlendi ve inaktif konular bölümüne taşındı.

• 0

Merhaba,

Bu konu 3 gündür  Inaktif konular bölümünde olduğu için, çözülemeyen konular bölümüne taşınacaktır. Anlayışınız için teşekkürler.

Saygılarımla
Forz0214
TruckersMP - Support

//Aktifsizlikten dolayı Çözülemeyen konular bölümüne taşındı. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.