Jump to content
  • 0

Kayıtlı oyunuma hesabım ile giremiyorum?!

BambulaHydar

Question

TruckersMP ile oyuna girdikten sonra oradaki kayıtlı oyunuma tıklayınca hata veriyor ve 3 seçenek sunuyor 1. Yeniden dene 2. Çevrimdışı oyna 3. Geri RESİMDEKİ HATA. Ben bunu bi türlü çözemedim tekrar tekrar denedim yeniden girdim şifreyi her şeyi tam doğru ama olmadı yeni bi kayıt da açmak istemiyorum bu kaydımda baya bi geliştim istediklerimi yaptım boşa gitsin istemiyorum yardımcı olabilecek birisi var mı?20181007100922_1.thumb.jpg.0242c147ce99c2879d28585379189439.jpg

4 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Merhaba Bu Kısımı Çevrim dıșı oyna diyerek geçebilirsiniz bu truckersmp ile alakalı degil world of trucks ile alakalı burada çevrim dıșı oyna diyerek oyuna girebilirsiniz. Buradan Giriș yapmanız sadece size çevrim içi sözleșmeli ișleri gösterir burası çokta önemli degil eger truckersmp launcherinden oyuna girdiyseniz ve gmail adresinizi ve șifrenizi girdikten sonra bu kısmı çevrim dıșı oyna diyerek geçebilirsiniz.

• 0

Selamlar,

Bu konuyu kendi dilinizde olan bölüm, yani Turkish bölümüne taşıyorum. Anlayışınız için teşekkürler. 

Saygılarımla 
Forz0214 
TruckersMP - Trial Support 

//moved to Yardim / Destek 

• 0
5 hours ago, -EmreBekar- said:

Merhaba Bu Kısımı Çevrim dıșı oyna diyerek geçebilirsiniz bu truckersmp ile alakalı degil world of trucks ile alakalı burada çevrim dıșı oyna diyerek oyuna girebilirsiniz. Buradan Giriș yapmanız sadece size çevrim içi sözleșmeli ișleri gösterir burası çokta önemli degil eger truckersmp launcherinden oyuna girdiyseniz ve gmail adresinizi ve șifrenizi girdikten sonra bu kısmı çevrim dıșı oyna diyerek geçebilirsiniz.

Teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz. Sağolun.

• 0

Sorun çözüldü + En iyi cevap işaretlendi. Katılımlarınız için teşekkürler.

//locked and moved to Çözülen Konular

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.