Jump to content

nie działa mi dl schwarzmuller


KMadoxx

Recommended Posts

Witam nie wiem o co chodzi ale zakupiłem dlc force of nature paint job i  schwarzmuller lecz po włączeni gry nie mam ani ich naczep ani malowań  nie wiem o co chodzi albo jestem dzbanek który czegoś nie widzi albo to wina gry proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Sprawdź, czy DLC Schwarzmuller jest w ogóle zainstalowane. Na kliencie Steam zaznacz Euro Truck Simulator 2 i w sekcji DLC poszukaj "Schwarzmuller Trailer Pack". Jeśli DLC nie jest zaznaczone, wciśnij pole znajdujące się obok stanu instalacji. Po tym klient Steam powinien rozpocząć instalację. To samo należy też wykonać dla DLC Force of Nature.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Witaj @KMadoxx,

Zobacz, czy sama gra widzi te dodatki.
W menu głównym, bodajże w lewym górnym rogu jest lista dodatków. Znajdź tam te dwa swoje i zobacz, czy sama gra je widzi. Jeśli tak to wszystko jest w porządku. Jeśli nie to jak Panowie wyżej napisali, odznacz i zaznacz dodatek na nakładce Steam, niech się jeszcze raz pobierze.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.