Jump to content

ÇELEBİ TEAM - Yol Nereye Götürürse ! TS3

Recommended Posts

ZXn4vz.jpgv6y9kD.jpg

Sanal şirketimiz 01 Ekim.2018 tarihinde Halil Cesur tarafindan kurulmuş 20 Ekim 2018 Tarihinde "ÇELEBİ TEAM" olarak isim değişikliğine gidilmiştir. Grubumuz En çok Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Oyununda Faaliyet Göstermektedir.

ÇELEBİ TEAM  grubu multiplayer oyunlarında saygı, sevgi çerçevesinde birlik ve beraberlik duygusu, dayanışma ve yardımlaşma ile eğlenceli vakit geçirmek

Günün yorgunluğundan ve stresinden bir nebze olsun uzaklaştığımız sanal dünya da gerçek dostlukların kurulduğu bir oluşumdur.

LlGrkz.jpg

Kurucu
Halil Cesur (30)

Yönetim
Sinan Deniz (27)

Yönetim
Sinan Tekdir (27)

7aQz9r.jpg

İlk ve en önemlisi Argo,Küfür ve Hakaret Kesinlikle yasaktır..
Dil,din,ırk ayrımı ve siyaset kesinlikle yasaktır !
Saygı ve Sevgi Ön planda olmalıdır.

Steam Profil Resminde Oyun Grubumuzun Avatarını kullanmak zorunludur.

Konvoylarda aksi belirtilmedikçe sollamak yasaktır !

Tüm konvoylarımızda Canlı Video yayını yapılmaktadır.

Konvoydaki arkadaşınıza veya yabancı birisine her zaman saygılı olun.

Her konvoyda önünüzdeki arkadaşınız ile 1 araç mesafe bırakın.

Trollük yapmak kesinlikle yasaktır !

Kurallara uymayanlar hakkında Yönetim kadromuzun belirlediği gerekli işlem yapılacaktır

oXyvGq.jpg

1-) + 16 yaşından büyük tüm bireyler ÇELEBİ TEAM üyeleri arasında yer alabilir. Ancak yaşı tutan tüm oyuncular alınacak diye bir kaide yoktur.
2-) ÇELEBİ TEAM üyeleri birlerine karşı ve oyun platformlarındaki diğer oyunculara karşı saygılı davranır. Küfür etmek kesinlikle yasaktır.
3-) Üye olmak isteyen oyuncular kendi steam hesaplarına sahip olmaları gerekir.
4-) Steam de aktif olan üyelerimiz discord sunucusuna girerek oynadığı oyunun başlığı altında toplanır. Discord kullanımı ve mikrofon kullanımı zorunludur.
5-) Ets 2 de toplam oynama süresi 50 saat ve üzeri olmalıdır. Ancak ÇELEBİ TEAM üyesi olan oyuncunun referansı olursa esneklik gösterilebilir.
6-) Tüm üyelerimiz genel etkinliklerimize katılmak zorundadır. Mazeretli olan oyuncularımız yönetime bilgi vermek zorundadır.
7-) Evli olan, vardiyalı çalışan üyelerimiz ve önemli sınav programı olan üyelerimize pozitif ayrımcılık yapılır. Bu sebepler dışında ayrımcılık yapmak, bireyselleşmek grup içinde grup oluşturmak yasaktır.
8-) DLC olarak Iskandinavia, Going East, Turkish paint job, Heavy Cargo, Schwarzmüller zorunludur.
9-) ETS2 konvoy sırasında yetki konvoy amirindedir. Buna göre hareket edilir. Konvoy sırasında tehlikeli sürüşten kaçınılır. Sollama yapmak sıralamaya uymamak, spam yapmak yasaktır.
10-) Üyeler Steam ve discord hesaplarında tag ve avatarlarını yönetimin belirlediği biçimde düzenlemeyi kabul ve taahhüt eder.
TAG: CG- (isim soyisim) (yaş) avatar logomuzdur.

11-) ÇELEBİ TEAM' da konvoylar Resmi Konvoy ve Özel Konvoy olmak üzere ikiye ayrılır. Resmi konvoylar her zaman planlı, gelinmesi zorunlu olan konvoylardır. Özel konvoylar gelinmesi zorunlu olmayan, doğaçlama yapılan konvoylardır.

12-) Üyelerimiz bir şikâyetini, bir isteğini olduğu zaman bunu kurucu veya yönetim ekibine bildirmeniz zorunludur.

13-) Bir ay içerisinde 3 uyarı alan üyeler 15 gün süre ile gruptan uzaklaştırılır. Etkinliklere katılamazlar uzaklaştırmadan dönen oyuncu sonraki 3 uyarıdan sonra gruptan süresiz olarak uzaklaştırılır. Ancak bir üyenin diğer üyeye küfür etmesi direk uzaklaştırma sebebidir. Küfür edilen üye af etmedikçe küfür eden üye tekrar geri alınmaz.

14-) Hiç bir gerekçe göstermeden kendi isteği ile ayrılan üyeler tekrar üyeliğe kabul edilmez.

15-) Tüm ÇELEBİ TEAM üyeleri kuralları okuduğunu anladığını ve uygulayacağını sözlü olarak beyan eder.

ÇELEBİ TEAM Ailesi iyi Oyunlar Diler

ARAMIZA KATILMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR KONUMUZA YORUM ATABİLİRLER

V9BdoR.jpg
ZXn4v0.jpg
lq4lJl.jpg
oXyvGo.jpg
P1G98b.jpg

ets2_20180926_210741_00.png

ets2_20180930_205607_00.png

ets2_20180930_205503_00.png

ets2_20180930_214825_00.png
  • Thanks 1
  • Woah! 1

• 4 weeks later...

Selamlar,

Şirketiniz hakkında oluşturmuş olduğunuz konunuz, bir(1) ayı aşkın süredir inaktif/pasif durumda olduğu için Arşiv'e taşıyorum. Eğer herhangi bir isteğiniz olursa tekrar açılması için, lütfen bana mesaj atmaktan çekinmeyin lütfen :=) Şirketinize başarılar dileriz TruckersMP ailesi olarak :=)

// Kilitlendi ve Şirketler Arşiv bölümüne taşındı.

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Selamlar,

Şirketiniz hakkında oluşturmuş olduğunuz konunuz, bir(1) ayı aşkın süredir inaktif/pasif durumda olduğu için Arşiv'e taşıyorum. Eğer herhangi bir isteğiniz olursa tekrar açılması için, lütfen bana mesaj atmaktan çekinmeyin lütfen :=) Şirketinize başarılar dileriz TruckersMP ailesi olarak :=)

// Kilitlendi ve Şirketler Arşiv bölümüne taşındı.

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.