Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

1.32 Hattaları

Guest

Question

Bu 1.32 Den Sonra Cok Deyişik Hattalar Olmaya Başladı  İlk Hatta Yolda Giderken Bir Anda  Yükleme Ekranına Atıyor Oyun  Eğer Ben bu yüzende ban yersem  Yemin ediyorum  Sileçem bu oyunu  Ya Bir Oyun hiçmi Bir Hatta bitmez ya  Diğer Hatta  Yolda Giderken  Bir Anda  Alt Tab  Yapıyor Oyun Kendi Kendine  Diğer Hatta  Tır içinde Grafikler Karişiyor  Sanki İçimde Tir  swaplaniyormuş gibi  Ekrana Tir parçaları Geliyor  Diğer hatta  Tir içindeki Gostergeler Gidip Geliyor  aynı şekilde Tirin Gösterge panelinin yanındaki  Haritada  Gidip gelme yapıyor  Sıkıntılar Bunlar  Eğer Yapabileçeğim Şeyler Varsa Bana Bildirimisiniz   ama Bazı Şeyleri Yaptiğim Şeyleri Diyeçeksiniz Mesala temiz save bul buldum  deyiştirdim   aynı durumda oyun   Truck mpyı  sil yeniden yükle  diyeçeksiniz aynısını yaptım  yine aynı  Eğer bunlardan Başka  Cözum Varsa  Bana Bildirimisiniz

Recommended Posts

• 0

KingModzv11 Çünku ben bir kere yine  bir  Oyun  Hattası  yüzunden Ban yedim  Ondan  Şimdi bu oyun boyle  yapiyor  bak gor  yolda giderken yine  yükleme ekranina  ataçak  ve ben  o anda  ya karşidan gelene vuraçam  yada direk yolun ortasında Yolu blok dan ban yiçem 

• 0
1 hour ago, Serdar-samsun55 said:

-EmreBekar-   ilgisi yok  Bilgisayardan      

InkedPc biligleri_LI.jpg

Sistemlerimiz birbirine çok yakın tek fark ben i7-4790 CPU 3.60GHz 

Büyük ihtimal arka planda çalışan bir uygulama neden olabilir. Cheat Engine vs kullandıysan onu kullandıktan sonra kaldır.

Bugün bende aslında bu olaya yakın bir şey yaşadım yanından geçtiğim tırın neredeyse bir kapısı diğer şeritteydi. Böyle sanki kapısı taşmış gibi bir görüntü vardı. Hatta bekledim spawn olan birine aittir diye ama arkadaş hareket edince onla birlikte hareket etti.

• 0
12 minutes ago, onurornek1225 said:

Sistemlerimiz birbirine çok yakın tek fark ben i7-4790 CPU 3.60GHz 

Büyük ihtimal arka planda çalışan bir uygulama neden olabilir. Cheat Engine vs kullandıysan onu kullandıktan sonra kaldır.

Bugün bende aslında bu olaya yakın bir şey yaşadım yanından geçtiğim tırın neredeyse bir kapısı diğer şeritteydi. Böyle sanki kapısı taşmış gibi bir görüntü vardı. Hatta bekledim spawn olan birine aittir diye ama arkadaş hareket edince onla birlikte hareket etti.

Merhaba, 

Bahsettiğiniz sey 1.32 ile gelen bi hata değil. Volvo motoru mercedes cekicilerinde kullanılırsa, volvonun ön panjuru olarak bahsettiğimiz bölge cekiciyle beraber hareket ediyor. 

2 hours ago, Serdar-samsun55 said:

Hatta  Yolda Giderken  Bir Anda  Alt Tab  Yapıyor Oyun Kendi Kendine  Diğer Hatta  Tır içinde Grafikler Karişiyor  Sanki İçimde Tir  swaplaniyormuş gibi  Ekrana Tir parçaları Geliyor  Diğer hatta  Tir içindeki Gostergeler Gidip Geliyor  aynı şekilde Tirin Gösterge panelinin yanındaki  Haritada  Gidip gelme yapıyor  Sıkıntılar Bunlar.

Oyunun bir anda alt tab yapması arkaplanda çalışan uygulamalardan dolayıdır. Geri kalan hatalar sisteminizden kaynakli olabilir. 

2 hours ago, Serdar-samsun55 said:

Eğer Ben bu yüzende ban yersem  Yemin ediyorum  Sileçem bu oyunu

Oyun hatalarindan dolayı yasaklanmak çok küçük ihtimal olarak nitelendirilebilir. Ama emin olmak için oyun oynarken video kaydını açık tutmalı ve bir ay saklamalısınız.

Merak ettiğiniz başka bir şey var mı? 

• 0
1 minute ago, Forz0214 said:

Merhaba, 

Bahsettiğiniz sey 1.32 ile gelen bi hata değil. Volvo motoru mercedes cekicilerinde kullanılırsa, volvonun ön panjuru olarak bahsettiğimiz bölge cekiciyle beraber hareket ediyor. 

Gördüğüm çekici hybrid olarak adlandırdığımız modeldi fakat sorun ön panjurda değil şöyle söyleyeyim çekicinin 3 kapısı vardı. 

• 0

Süanki savede ne kod ne tiri kod ile modifiye  hic birsey yok 

On 9/30/2018 at 3:28 PM, Forz0214 said:

Oyun hatalarindan dolayı yasaklanmak çok küçük ihtimal olarak nitelendirilebilir. Ama emin olmak için oyun oynarken video kaydını açık tutmalı ve bir ay saklamalısınız.

Valaha hiçte kücük ihtimal degil basbaya Oyun Hattasindan ban Yedim  1 kac ay önçe 

On 9/30/2018 at 3:16 PM, onurornek1225 said:

Arka Planda Calisan Uygulama  Bir Müzik Dinleme Programini aciyorum Oyuna girerken  o kadar  Cheat engin Falan kulanmadim 

Edited by Serdar-Albayrak55
Posts merged.

• 0

Merhaba, 

8 minutes ago, onurornek1225 said:

Gördüğüm çekici hybrid olarak adlandırdığımız modeldi fakat sorun ön panjurda değil şöyle söyleyeyim çekicinin 3 kapısı vardı. 

Evet bahsettiğim gibi volvo'nun ön panjuru aracın yan tarafında gidiyor. Kodlardan dolayı oluşan bir hata.

1 minute ago, Serdar-samsun55 said:

Valaha hiçte kücük ihtimal degil basbaya Oyun Hattasindan ban Yedim  1 kac ay önçe 

Dediğim gibi eğer ki video kaydiniz olsa idi rahatlikla itiraz edebilirdiniz.

9 minutes ago, Serdar-samsun55 said:

Süanki savede ne kod ne tiri kod ile modifiye  hic birsey yok 

Oyunun alt taba alması, ekranınızda farklı şekillerin çıkması ekran kartınızdan ve bildirim ayarlarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Ekran kartınızı son sürüme güncelleyin. Ve bildirim ayarlarinizi kontrol edin. Son olarak da arkaplandaki uygulamaları oyuna girerken kapatın. 

Eğer ki sorununuz hala çözülmüyor ise video ve ekran görüntüleri ile sorununuzu vermiş olduğum adresten bildirin.  https://truckersmp.com/support/

• 0
10 minutes ago, Forz0214 said:

Eğer ki sorununuz hala çözülmüyor ise video ve ekran görüntüleri ile sorununuzu vermiş olduğum adresten bildirin.  https://truckersmp.com/support/

Dediğiniz  gibi ben video ile fotorafla  sizin verdiğiniz linkten ulaştiriyim  ama bende ingilizce yok bende  türkce mi yoksa ingilizcemi yazmam gerekli

• 0

Tamam  Teşşekurler 

İlk Hatta Yolda Giderken Bir Anda Yükleme Ekranına Atıyor Video Linki : ( https://www.youtube.com/watch?v=7dmxsZjbkdk&feature=youtu.be )

İkinci Hatta Tir içindeki Göstergeler Gidip gelme yapıyor Video link : ( https://www.youtube.com/watch?v=t3IoUVgf2Yc )

Üçünçü Hatta Yolda Giderken Bir Anda Oyun Oyundan Atıyor ve Bir Hatta Veriyor Video link : ( https://www.youtube.com/watch?v=neqbEx1p07M )

Hattalar Bunlar 

Forz0214 Sizin Dediğiniz Gibi  Video cektim  O linke Ulaştirdim 

Posts merged.

• 0

Merhaba, 

Böyle hata ile Şükür karşılaşmadım ama ilk " 1.32 " geldiğinde bende şikayetçiydim. Neler mesela ?

• Skoda Otomatik vites çok hızlı ve frenide abartılı şekilde hemen duruyor :D Ama sürdükçe güzel geldi.
  • Skoda modifiye etme sol paneldeki şeylerin rengi açık olması.
  • Ana "ESC" panelin yazıları felan küçülmesi netliği kötüleşmesi. Gereksiz butonlar eklemişler bence. Dorse ile ilgili şeyleri tek bir buton içine toplanabilirdi en azından yer çok fazla kaplamazdı butonlar . 
  •  Droplanmalar olması , Bütün oyuncuların serverlere akın etmesi girmeye yer yok :D  girsende kasma oluyor pc'n de 1050 Tİ felan olsa bile. 

Bunun gibi benzer şeyler beğenmedim oldu  ancak 1 - 2 Hafta eminim eskisi gibi yapmaya uğaşıyorlardır. 

İyi Günler :)

• 0
11 hours ago, Serdar-samsun55 said:

İlk Hatta Yolda Giderken Bir Anda Yükleme Ekranına Atıyor Video Linki : ( https://www.youtube.com/watch?v=7dmxsZjbkdk&feature=youtu.be )

Merhaba @Serdar-samsun55;

Bu hatayı alıyor olman ETS 2'nin eksik dosyalarından yada  hatalı bir yükleme yapmandan dolayı oluyor olabilir. Sana tavsiyem ETS 2'yi kaldırıp temiz bir kurulum yapman.

İyi forumlar.

• 0
On 10/1/2018 at 5:41 AM, Aykut / 29] said:

Merhaba @Serdar-samsun55;

Bu hatayı alıyor olman ETS 2'nin eksik dosyalarından yada  hatalı bir yükleme yapmandan dolayı oluyor olabilir. Sana tavsiyem ETS 2'yi kaldırıp temiz bir kurulum yapman.

İyi forumlar.

Abi Yapmadigimimi Zanlediyon Yaptim Ya Olmuyor Teşsekurler Önerilerin icin

Valaha Ya inanamiyorumya  ulan 1.32 geldi oyun afedersiniz  hatta Üstune hatta   save temiz yukledim oyunu sildim yeniden kurdum  arka plandaki Programlar kapalı şekilde girdim  yok arkadaş yok  oyundan atmalar  saçma sapan tüş takilmalari   bu tüş takilmasi 1.31de vardi aynisi  yine var  anlamadim gitti  support bolumune  bildir dediler  kimse  bakmadı yanı cok ilginiç şeyler oluyor    

evet bir hatta daha 

1703178920_EkranAlnts.PNG.ffbd73ca1270c3c435db7fa9ea285fd4.PNG

Bu oyun .1.31  deyken  ben  bu tüş takilmaları hakkinda  Form oluşturdum  dikkate alınmamiş   ve  bu sebepden  ban yemiştim  1 kaç ay önce   şüan aynı hattami nedir  devam  ediyor    

Posts merged.

• 0
On 10/1/2018 at 1:11 PM, Serdar-samsun55 said:

evet bir hatta daha 

1703178920_EkranAlnts.PNG.ffbd73ca1270c3c435db7fa9ea285fd4.PNG

Merhabalar bunu deneyebilirsiniz. 1.32 ye gectiginiz icin saveniz 1.32 yi bazen düzgün algılayamaz.

• 0

Ya herhalde yazdigimi okumadiniz ben zaten temiz save kulandiğimi yazmiştim  yine veriyor  ayni hatta  Yinede  Önerin İcin Teşşekür ederim

• 0

Sayın Tmp Yetkileri  Gerçekten  3 .4 gündür  Bu nalet Oyunun hattaları ile uraşiyorum ve bir yetkili cikip  yardim etmiyor  ya işte bu kadar ilgisiz bir  oyun destek ekibisiniz  size helal olsun her yolu denedim size ulaşmak için ve aldğim sonuç koça bir hiç oldu  sizin yeni sistem dediğiniz support bölumune  yazmama rağmen  bu ilgisizlik  bu kadar olmamalı  harikasiniz  gerçekten 10 numara herkez işini yapiyor  takimda  helal olsun size  boyle devam edin siz 

• 0

Ekran kartının driverlarını kontrol edip sağlıklı çalıştığından emin ol. Ayrıca oyunun ALT+TAB yapması oyun ile sıkıntılı olacağını sanmıyorum. Aynı profillerle 'Singleplayer''da denediniz mi ? Son bir şey daha bana buradan game.log dosyasını ve game.crash dosyalarını gönderebilir misin?

• 0
3 minutes ago, HamitCanKilic said:

Ekran kartının driverlarını kontrol edip sağlıklı çalıştığından emin ol. Ayrıca oyunun ALT+TAB yapması oyun ile sıkıntılı olacağını sanmıyorum. Aynı profillerle 'Singleplayer''da denediniz mi ? Son bir şey daha bana buradan game.log dosyasını ve game.crash dosyalarını gönderebilir misin?

Kardeşim ekran kartı  driverlerim herşeyim günçel bir  şekilde  temiz save yukledim aynı deyişmiyor  Yinede Önerin İçin Teşşekür Ederim 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.