Jump to content
  • 0

Hata vermeden kapanma sorunu ??

WesTRain

Question

Selam arkadaşlar.

Oyuna giriyorum girmesinde herhangi bir sorun yok, Server a kadar giriyorum orada da sorun yok ama verilen ilk görevi yapıyorum gecikmeli yük diyo ben de devam et'e bastıktan sonra oyun takılıp hata vermeden kapanıyor 

ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN ARKADAŞLAR NOLUR YARDIM EDEBİLİR Mİ.

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Moved to Turkish (Yardım/Destek)

Probleminizin çözülmesine yardımcı olacak benim yorumum, @WesTRain:

• Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\Profiles Yolundan profilinizi bulun
  • config.cfg not pad ile açın 
  • Uset g_force_economy_reset "0" ibareyi bulun, 0'ı 1 ile değiştirip kaydedip çıkınız 
  • ETS2 Mp ye girerek save dosyanızı başlatınız [Oyununuzda değişiklik tespit edildi yazısı çıkacaktır]
  • Son olarak oyundan çıkınız, Tekrardan aynı şekilde 1 yapmış olduğunuz ekonomiyi 0 ' a alınız  

Kendi aracınızı satın alana kadar, hep bu işlemi yapmanız gerekmektedir (Tek Seferlik iş) maalesef Multiplayer'da çalışmamaktadır

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Sevgili @WesTRain,

Benim düşünceme göre bunun sebebi, oyunda kullandığınız "save" yani profilinin kayıt dosyalarını 1.32 için otomatik uyarlanamaması halinde bozulmasından kaynaklanıyor olabilir. Yeni bir profil oluşturun veya önerdiğim şu "save"yi deneyin. https://drive.google.com/open?id=0BzecKfqvdGsrN3Y0a2ZRdHBXUDg

Kurulum:

1) İndirdiğiniz Rar içerisindeki 416C6469 isimli dosyayı Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/Profiles dosyası içerisine kopyalayın.

2) Oyuna girdiğinizde yeni profilinize girin.

Umarım sorunun çözülür. 

Saygılarımla,

DarkScream38

🇺🇸 Kind regards / 🇹🇷 Saygılar,

Rowiera

TruckersMP | Game Moderator

• 0

Merhaba,

Bu konu uzun süredir Inaktif konular bölümünde olduğu için, çözülemeyen konular bölümüne taşınacaktır. Anlayışınız için teşekkürler.

Saygılarımla
Forz0214
TruckersMP - Support

//Aktifsizlikten dolayı Çözülemeyen konular bölümüne taşındı. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.