Jump to content

Yeni Skoda

Dutchze

Recommended Posts

Merhaba;

Bildigimiz gibi TruckersMP,1.32 güncellemesini MP oyununa dahil etti ve en çok göze çarpan iki şey:

• Kişisel Dorse
  • Ve yeni skoda

Bana göre en çok hoşuma giden Skoda aracına gelen güncelleme peki bu araca ne gibi şeyler eklendi ?

• Yeni yan ayna görünümü
  • Yeni boya (PILOT boyası)
  • Yeni skoda karavanı
  • Ve en çok hoşuma giden ise üstteki solo lamba
  • Ve pilot çakarları 

Bana göre en çok hoşuma giden yeni üst lamba polis araçlarına takılan ''blue'' adlı lamba pılot aracına turuncu renginde geldi ve en hoşuma giden yanı da bu .

Yeni Skoda Videosunu Bu Bağlantıdan İzleyebilirsiniz:

Sevgi Ve Saygılarım İle

-OZ4N-

Good Morning TMP

kimse dikkat etmemiş ama mekanik anlamda da çok şey değişmiş.rölanti devri düşmüş,vites geçişleri artık milisaniyeler içinde gerçekleşiyor,ki bu benim 4 senedir istediğim,(hatta geçen sene bu vites sistemini önerdiğim için millet epey karşı çıkmışt)arzuladığım birşeydi ve muhteşem birşey.bu çoğu kişinin umrunda değildir ama önemlidir,mesela arabanın 0-100 ü eskiden 10 saniye iken şimdi 6 saniye bu da eskiden muazzam bir kayıp olduğunu gösteriyor şanzımanda.frenler elden geçmiş şuanda çok kuvvetliler.ama bunların yanında yine birkaç olumsuzlukta yansımış araca mesela vites oranları kısalmış,ilk 2 vites ile son 2 vitesin oranı çok az sanki tır vitesiymiş gibi,bu kadar düşük viteslere gerek yok.bu kısalık yüzünden araç 150 ile giderken biraz bağırıyor eskiye nazaran,hız sınırı olmasa idi eskiden 240 ları gören araba şuan mümkünatı yok 210 u geçemez,bu da haliyle bir dezavantaj.diğer dezavantaj ise arabanın sürtünme katsayısı artmış,mesela eskiden 120 ile giderken gazı bıraktığınızda araba süzülüyordu ve hızı da kolay kolay düşmüyordu,şuan ise gazı bıraktığınız anda sanki fren yaparcasına aracın hızı 120 den 80 e 4-5 saniyede iniyor,böyle olmaması içinde sürekli ayağınız gazda olması gerekiyor bu da gereksiz motor sesi ve yakıt demek,hoş olmuyor.diğer dezavantaj ise aracın 120 den sonra ivmelenmesi.eskiden 150 ye rahat rahat ulaşırken,ki olması gerekende budur,şuanda 120 den sonra sanki aracı birşey tutarcasına araç hızlanmıyor.ama buna rağmen aracın 0-100 ü 6 saniye ve alt hızlarda deli gibi gidiyor,yani bir orantısızlık var,düzeltilmesi gerekiyor.benim gördüğüm bu güncellenen skodadaki dezavantajlar bunlar.

• Thanks 1

• 2 weeks later...

Selamlar,

Bu konu 14 gün boyunca etkisiz kaldığı için Arşive taşıyacağım. Forum yoğun bir yer olduğu için , 2 hafta boyunca inaktif olan konuları arşive taşiyoruz.

Başka sorularınız varsa veya konunuzun arşivden kaldırılmasını istiyorsanız, bana Özel Mesaj göndermekten çekinmeyin. Bana her zaman özel mesaj yazabilirsin, hic çekinme lütfen!

Saygilarimla.

//Konuyu kilitliyip arşive taşiyorum.

ღ ɢᴇʀᴍᴀɴ ᴇɴɢɪɴᴇᴇʀɪɴɢ ღ

• weezy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.