Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Naczepy "Double" & "B Double"


Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Zakaz jazdy zestawami przekraczającymi 18.75m na terenie Europy

Opis Sugestii: Poruszanie się zestawami przekraczającymi 18.75m powinno być dozwolone tak jak jest w świecie realnym na Skandynawii, terenach Beneluxu oraz 14 landów w Niemczech. Wymiary oraz masę całkowitą pojazdów reguluje dyrektywa 96/53/EU. 

Przykładowe obrazki: Brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Moim zdaniem dopuszczenie do ruchu pojazdów typu "Double" czy "B-Double" jest bezsensowne...
Jak często mamy okazję zobaczyć taki zestaw w Europie poza w/w krajami?
No właśnie... A po dopuszczeniu takich składów w ETS2 częściej spotykam takie właśnie zestawy niż klasyczne nieprzekraczające 16.5m.  Jest to tylko i wyłącznie moja opinia ale jestem więcej niż pewien, że nie tylko mi przeszkadzają takie pojazdy na terenie całej mapy. Pozdrawiam Titek1122

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witaj,

Dziękujemy za sugestie natomiast musimy ją odrzucić. SCS nie zabrania wyjazdu takimi zestawami poza Skandynawie, lecz tylko nie zaleca ze względów na prawo. Na singlu możesz nimi podróżować gdzie chcesz dlatego tego tutaj na Mulitplayerze nie będziemy  zabraniać (Jedynie jest zabroniony obszar Calais - Hamburg) . Taka była decyzja dewelopera. Możesz jednak dać taką sugestie do SCS'u tutaj. 

  • Confused 1
  • True Story 2

Q9n6SSI.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Kap. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.