Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Başvuru Yapılmıyor?

Guest

Question

Merhaba destek başvurusu yapmayı  düşünüyorum fakat son 12 ay içinde yasaklandığınız için yapamazsınız diyor.1 Tane banım var olmuyor yardım edermisiniz 

SAYGILAR.

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba;

Son 12 ay içerisinde (Son 1 yıl) hiç banınızın olmaması gerekmekte,1(bir) yıl sonra ban gününüz geldiği zaman yediğiniz ban Inaktıf olup sarı bir renge döner.

Buda sonraki yasağınızın süresi verilirken göz önünde bulundurulmaz,üzgünüm ama zaten ban yememiş olsanız bile yeteri kadar post ve yararlı cevabınız yok.

Ban yememiş olmasanız bile bu nedenlerden dolayı başvurunuz otomatik olarak sistem tarafından reddedilir,başvuru yapmak isiyorsan:

• En az 3 Forum üyesi olmanız
  • 1 yıl TMP de bulunmanız
  • Yeteri kadar faydalı post ve cevabınızın olması 

Gerekmektedir lütfen bu şartları tamamladıktan sonra başvuru yapabilirsiniz.

İyi Oyunlar ve Forumlar Saygılarım İle

-OZ4N-

Good Morning TMP

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafımıza olumlu / olumsuz bir geri dönüş yapmadığı için Çözülmeyen Konulara taşıyorum.

İlerleyen zamanlarda yardıma ihtiyacınız olursa bizler ile iletişime geçmekten çekinmeyin. https://truckersmp.com/support/

//moved to Çözülmeyen Konular

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.