Jump to content

Zwiększenie pola odstawiania ładunków.


Guest

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Zwiększenie pola odstawiania ładunków.
Opis Sugestii: Wiele nowych graczy ma problem z parkowaniem z naczepą. Sugeruję zwiększenie pola odstawiania ładunków. Pomoże to nie tylko nowym graczom, ale także w sytuacjach gdy np.: 10 osób naraz parkuje w jednym miejscu i ciężko ogarnąć, gdzie twoja naczepa się znajduję.

Przykładowe obrazki: Brak.
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Przyciągnie wielu nowych graczy.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem najlepszą opcją była by kolejka do rozładunku (czyli jednocześnie włączone kolizje na spedycjach), tak jak jest w rzeczywistości oraz dodanie dodatkowych miejsc, bo raczej żadna szanująca się firma nie posiada tylko jednego miejsca rozładunkowego.

Niestety znając realia ani Twój, ani mój pomysł nie zostanie zrealizowany w najbliższej przyszłości ze znanych powodów.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Aby zrobic to co proponujecie, trzeba ingerowac w gre ktora zostala stworzona z mysla o singleplayerze... Warto zglosic taki pomysl do SCS Software :)

Link to comment
Share on other sites

Zmieniliście temat i gadacie o czym innym niż autor miał na myśli.

 

Co do tematu:

Moim zdaniem nie potrzeba nic powiększać!

Jeśli chcesz odstawić ładunek, poczekaj aż inni odjadą i wtedy odstaw swój.

Są ludzie, którym to przeszkadza ale można z tym sobie poradzić, między innymi jeżdżąc do mniej popularnych miast.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Jak się jest nowym to wiadomo, że nie łatwo jest parkować w wyznaczonym polu, ale z każdym parkowaniem będzie coraz lepiej.

Co do "Zwiększenie pola odstawiania ładunków." Nie wiem czy chodzi o sam placyk czy o ten biały marker w kształcie prostokąta z zaokrąqlonymi kątami. Jak o placyki to trzebaby przerabiać modele 3d, a jak ten marker to trzebaby wtedy kodować i też zmieniac qrę.

Aby zrobic to co proponujecie, trzeba ingerowac w gre ktora zostala stworzona z mysla o singleplayerze... Warto zglosic taki pomysl do SCS Software :)

Ja nie widzę problemu w inqerencji w qrę by usprawnić multi pod warunkiem, że zmiany będą działały tylko na multi a odpalając sinqla będzie dalej bez zmian jak to ma miejsce w mta:sa (multiplayer do qta:sa, w sa-mp tak się nie da).

forum.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Według mnie pomysł nie trafiony, jak nie potrafisz parkować z innymi, to poczekaj aż wszyscy zaparkują (lub chociaż większość) i zajmij się sobą. W niektórych miejscach, coraz częściej da się zaobserwować, że ludzie ustawiają się w miarę w kolejkę i czekają, więc świadomość graczy wzrasta, a to bardzo cieszy. Sądzę, że z czasem to już nie będzie problem. Poszerzanie pasa rozładunkowego jest wgl chybionym pomysłem, już lepiej kilka stref rozładunkowych.

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.