Jump to content

Logitech G27 - Problem z biegami


Mako12344

Recommended Posts

Witam. Mam problem z moją kierownicą Logitech G27. W którymś momencie użytkowania wszystkie biegi górne wybierały tylko bieg numer 1 a wszystkie dolne tylko bieg numer 2. Nie da się wybrać biegu numer 3,4,5,6. Pomóżcie proszę bo kierownica zrobiła się bezużyteczna.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Mako12344 sprawdź czy nie ustawiłeś sobie przypadkiem skrzyni dwuzakresowej. Również korzystam z tej kierownicy i nie mam z nią jak do tej pory (tfu tfu) żadnego problemu więc jedynie rozwiązanie Twojego problemu wydaję mi się, że leży w samych ustawieniach kierownicy lub w grze :)  Pozdrawiam Spatu :P

Link to comment
Share on other sites

Na dobry początek radzę sprawdzić kierownicę na dedykowanej stronie testowej(joy.cpl) - wybierasz na liście "G27 Racing Wheel", po czym wybierasz "właściwości". W oknie, które się potem pokaże zacznij przełączać pozycję dźwigni zmiany biegów zaczynając od pierwszego, na wstecznym kończąc. W chwili zmiany pozycji powinna się pojawić etykieta pokazująca wybrany bieg. Jeśli ten test pokaże, że wszystkie biegi(włącznie z wstecznym) działają poprawnie, sprawdź konfigurację przypisania skrzyni manualnej w grze.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.