Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Çözülmeyen Connection Error Hatası

supercharger0

Question

programı defalarca silip kurdum , yönetici olarak çalıştırıyorum , modeme defalarca res attım , ets'yi beta/beta seçmeden ayarladım ve neredeyse bu sitedeki bütün çözüm önerilerinin hepsini denedim. hiç bir şekilde çözemedim.
bu hatayı alıp çözüm için paylaşan insanların aldığı hatalardaki kodlardan farklı bir hata kodu var 0x8E5E0247 şeklinde.
hatanın kendisini de koyacağım . yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden

Ekran Alıntısı.PNG

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

@supercharger0 

Görev yöneticisinden "eurotrucks2.exe" nin çalışmadığından emin olun.- - - - Denetim masası program ekle kaldırdan truckersmp'ı kaldırın gizli dosyaları göster deyin ve c diski program data klasörü içindeki truckersmp klasörünü silin ardından bilgisayarı yeniden başlatın ve mp sürümünü doğru dizinleri seçerek kurun sorun çözülecektir.

Görüntüler?  q = tbn :?  ANd9GcS8GJihtxyjAJ5zGbtSjBL   $ιɢɴed вy мeĸα ĸнαzιх

• 0
2 hours ago, [SK] - TeR * Meka'KhaziX said:

@supercharger0 

Görev yöneticisinden "eurotrucks2.exe" nin çalışmadığından emin olun.- - - - Denetim masası program ekle kaldırdan truckersmp'ı kaldırın gizli dosyaları göster deyin ve c diski program data klasörü içindeki truckersmp klasörünü silin ardından bilgisayarı yeniden başlatın ve mp sürümünü doğru dizinleri seçerek kurun sorun çözülecektir.

öncelikle çok teşekkürler cevap verdiğiniz için fakat denetim masasından kaldırdıktan sonra program datada bulunan ''TruckersMP Launcher'' klasörü zaten otomatik kalkıyor sanırım sorunda burda bende bahsettiğiniz truckersmp adında bir klasör yok .

• 0

Merhaba,

Sorunun ile ilgili hayla çözüm bulamamıssan / Destek' e olayı bildirebilirsin bence. 

• 0

Merhaba;

• Ekran kartı sürücünüzü güncellemeyi deneyin.
  • Oyun dosyalarınızı doğrulayın. Steam>Kütüphane>Ets2'ye sağ tıklayın>Özellikler>Yerel dosyalar>Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrulayın.
  • Config dosyasıyla oynama yaptıysanız,mümkünse eski haline getirin veya yeni birtanesini edinin. Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg
  • Desteklenmeyen modlardan sakının.Buraya tıklayarak multiplayerda hangi modların desteklendiğini öğrenebilirsiniz.
  • Profil dosyanızla alakalı olabilir,yeni birtane açın.
  • Eğer bu hatayı kalabalık alanlarda alıyorsanız,gelen güncellemeyle veya bilgisayarınızla alakalıdır.
  • Dosya eksikliğinden kaynaklanan bir sorunda olabilir oyunu silip tekrar yükleyin.
  • Hatayı Singleplayer'da alıp almadığınızı kontrol edin.
  • Vpn Programı Kullanın

Sorun hala devam ediyorsa 

https://support.truckersmp.com burdan bilet oluşturup destek alabilirsiniz.

• 0
On 9/21/2018 at 7:35 PM, Kaanthos said:

Bu konu size yardımcı olacaktır.

On 9/21/2018 at 7:37 PM, xGorkem- said:

Merhaba,

Sorunun ile ilgili hayla çözüm bulamamıssan / Destek' e olayı bildirebilirsin bence. 

On 9/22/2018 at 10:10 AM, [G.Anatolia] ~ Leonardo ~ said:

Merhaba;

• Ekran kartı sürücünüzü güncellemeyi deneyin.
  • Oyun dosyalarınızı doğrulayın. Steam>Kütüphane>Ets2'ye sağ tıklayın>Özellikler>Yerel dosyalar>Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrulayın.
  • Config dosyasıyla oynama yaptıysanız,mümkünse eski haline getirin veya yeni birtanesini edinin. Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg
  • Desteklenmeyen modlardan sakının.Buraya tıklayarak multiplayerda hangi modların desteklendiğini öğrenebilirsiniz.
  • Profil dosyanızla alakalı olabilir,yeni birtane açın.
  • Eğer bu hatayı kalabalık alanlarda alıyorsanız,gelen güncellemeyle veya bilgisayarınızla alakalıdır.
  • Dosya eksikliğinden kaynaklanan bir sorunda olabilir oyunu silip tekrar yükleyin.
  • Hatayı Singleplayer'da alıp almadığınızı kontrol edin.
  • Vpn Programı Kullanın

Sorun hala devam ediyorsa 

https://support.truckersmp.com burdan bilet oluşturup destek alabilirsiniz.

Hepinize teşekkürler arkadaşlar yardımınız için . sanırım ticket atmak daha doğru olacak olurda çözüme ulaşırsam yine bu konu altından bildiririm

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.