Jump to content
  • 0

Acil yardım

ergo17

Question

ya arkadaşlar ben yeni üye oldum ve  denemek için sabırsızlanıyorum fakat herşeyi yaptım kurulumu dlc leri satın aldım felan fakat oyunu açıyorum  kullanıcı adımı ve şifreyi girdigimde sürekli hata veriyor neden  aca yardımcı olurmusunuz 

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba!

• Öncelikle siteye email adresinizle giriş yapacaksınız. Nickname, Steam Nickname veya Oyun Nickname olmamalıdır.
  • E-mail adresini ve şifreni bir metin belgesine yazdıktan sonra kopyala yapıştır yöntemi ile oyun ekranında giriş yapınız.
  • Eğer giriş yapamazsanız şifrenizi sıfırlayınız. 
  • Şifrenizde sembol bulunmamalıdır. Sadece harf ve rakamlardan oluşmalıdır.
  • Aile paylaşımı kapalı olmalıdır.
  • Sizin TruckersMP üyeliğin ile Steam üyeliğiniz aynı mail üzerine olmalıdır.
  • Steam profiliniz herkese açık olmalıdır

Sorununuz halen çözülmez ise:  https://support.truckersmp.com/  adresinden bir ticket oluşturun. 

Saygılarımla :)

• 0

Merhaba Sevgili, @ergin8117

Oyunumuz ile alakadar karşılaşmış olduğunuz bu durum, çözüme kavuştumu? Yukarıdaki cevaplardan memnun kaldınız mı? Bu konu hakkında tarafınızca bizi bilgilendirirseniz çok teşekkür ederim

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0
2 hours ago, ergin8117 said:

ilginiz için çok teşekkür ederim fakat ne yaptıysam sorunu çözemedim  

Tekrardan Merhaba Sevgili, @ergin8117

TruckersMP Oyunumuz ile alakadar yaşamakta olmuş olduğunuz bu problem bir Hesap problemi olduğu için, lütfen TruckersMP Yardım destek masamıza bir bilet gönderiminde bulunabilirmisiniz?

https://support.truckersmp.com

1

• 0

Merhaba,

TruckersMP ye ilk önce kayıt olduğunuzdan emin olun. Çünkü gennelikle oyunu 3 saat 2 saat gibi bir süre oynama süresi istiyor + profilin herkese açık olması. Eğer foruma kayıtlı olduğunuz halde giriş yapamıyorsanız. Muhtemelen birşeyde hata yapmışssınızdır veya bir bug gibi birşey meydana gelmiştir.

İyi Günler :) 

• 0

Merhaba; 

- Eğer sitede değil, oyun takma, ya da buhar takma kayıt e-posta ile siteye girin;
-Eğer giriş ve şifre kendiniz yazma doğru olduğundan emin değilseniz, Not Defteri E-posta ve şifrenizi yazın ve sonra, giriş penceresinde tek tek yapıştır onları kopyalayın;
- Yukarıdaki tavsiyelerin hiçbiri duruma yardımcı olmazsa, şifrenizi sıfırlamaya ve tekrar giriş yapmaya çalışın;
-Bir şifre veya e-posta herhangi bir sembol kullanmayın, şifre sadece karakterler ve sayılar olmalıdır;
-Oyun üzerinde satın alınmazsa ve diğer hesapta Steam hesabı kullanmayın. Çok oyunculu oynamak için»Steam Family Sharing " ile de bağlanamazsınız;
-Bir Steam hesabından e-posta adresiniz, ETS2MP sitesinde kayıtlı olduğunuzda kullanılan e-posta adresi ile eşleşmelidir. Bu çok önemli bir nokta!
- Buhar çalıştırın, ardından profil> profil Düzenle> özel ayarım'a basın ve A'yı tüm noktaya "Herkese açık" olarak ayarlayın";

Yukarıdakilerin hiçbiri işe yaramazsa, bunları deneyin:

1) belgeler üzerinde git-ets2mp ve istemci silin.edc
2) Bir metin dosyasına şifrenizi ve posta yazın
3) Ets2mp açın ve CTRL+V ile ETS2MP giriş sayfasında daha önce oluşturulan metin dosyasından posta ve şifreyi kopyalayın

Yukarıdaki hiçbiri işe yaramazsa, lütfen Destek Sistemi üzerinden bize bir bilet gönderin.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şifre sıfırlamayı dene:

https://truckersmp.com/profile/settings

şifrede türrkçe karakter kullanmayınız ve şifremi unuttum diyerek şifre sıfrlayınız.

E-Postanı ve Şifreni Bir Not Defterine Yaz Oradan Kopyalayıp Yapıştır.

ets2mp.com'a giriş yapmayı dene.Oraya Giriyorsa Sıkıntı Yoktur.

Girmiyor İse E-Mail Şifre Sıfırlama İsteği Gönder!

• 0
On 9/15/2018 at 12:23 AM, ergin8117 said:

ya arkadaşlar ben yeni üye oldum ve  denemek için sabırsızlanıyorum fakat herşeyi yaptım kurulumu dlc leri satın aldım felan fakat oyunu açıyorum  kullanıcı adımı ve şifreyi girdigimde sürekli hata veriyor neden  aca yardımcı olurmusunuz 

Merhaba @ergin8117 ;
TruckersMp'ye üye olduğun adresi kontrol edip tekrar denemeni olmaması durumunda şifre yenilemeni öneririm. Aksi bir durum olması durumunda ise https://support.truckersmp.com/ adresinden yetkililer ile iletişime geçmeni tavsiye ederim.

İyi forumlar.

• 0

Sevgili, @ergin8117,

Oluşturmuş olduğunuz bu konu, Aktifsizlik gerekçesiyle (İnaktif konular) bölümüne taşıyorum, 19.09.2018 Tarihinden 5 gün sonra, eğer tarafınızca halen olumlu veya olumsuz bir geri dönüş olmazsa (Çözülmeyen Konular) bölümüne taşınacaktır

İnaktif konular bölümüne taşındı

1

• 0

Konu sahibi bize sorun çözüldü veya çözülmediği hakkında bilgilendirmediği için İnaktif Konular dan Çözülemeyen Konular'a Taşıyorum,

//Locked and moved to Çözülemeyen Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.