Jump to content
  • 0

ETS2 Renkli dorse alamıyorum

GorkemDeniz

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Yardıma ihtiyacınız var gibi görünüyor. Ve konunuz türkçe. Bilmeniz gereken Dil bölümleri haricinde ki bölümlerde kullanılan dil İngilizcedir. Ve konunuz yardım konusu olduğu için konunuzu Turkish Discussion Yardım/Destek bölümüne taşıyorum. İlerde yardıma ihtiyacınız olursa lütfen uygun bölümü kullanın.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

//Moved to Yardım&Destek

• 0

Merhaba Sevgili, @[YOUTUBE]GöRKEM DENIZ

Oyunumuz ile alakadar karşılaşmış olduğunuz bu durum, çözüme kavuştumu? Yukarıdaki cevaplardan memnun kaldınız mı? Bu konu hakkında tarafınızca bizi bilgilendirirseniz çok teşekkür ederim :)

• Like 1

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Sevgili, @[YOUTUBE]GöRKEM DENIZ

Oluşturmuş olduğunuz bu konu, Aktifsizlik gerekçesiyle (İnaktif konular) bölümüne taşıyorum, 19.09.2018 Tarihinden 5 gün sonra, eğer tarafınızca halen olumlu veya olumsuz bir geri dönüş olmazsa (Çözülmeyen Konular) bölümüne taşınacaktır

İnaktif konular bölümüne taşındı

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Konu sahibi bize sorun çözüldü veya çözülmediği hakkında bilgilendirmediği için İnaktif Konular dan Çözülemeyen Konular'a Taşıyorum,

//Locked and moved to Çözülemeyen Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.