Jump to content
Sign in to follow this  
Guest CroTruck

[ALB] Biseda Shqiptare

Recommended Posts

Ju pershendes perzemërsisht të gjithëve, jam i lumtur qe u qel nje forum vetëm per ne shqiptarët, ju uroj rrugëtim të këndshëm nëpër rrugët e ETS2 dhe ATS, kalofshi mirë dhe mirë u ndegjofshum, tung tung :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest CroTruck

Më vjen mirë që jeni këtu, gëzoni anën shqiptare të tmp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...