Jump to content
  • 0

ETS2MP Hatası

İlteris Goksat

Question

Oncelikle selamun aleykum ben bu ha onu ilk defa alıyorum internette cozum yoksa 

bide buraya atıyım dedim yardımcı olursanız sevinirim ..

https://hizliresim.com/9N1MAZ bu sizük Kullanılabilir Güncelleştirmeler e basıyorum 

ve bu hatayı veriyor / https://hizliresim.com/b6Xqpm \ sizce sebepi nedir 

hesap fotmat attım yeni işletim sistemi kurdum herşeyi denedim olmuyor 

kac kere indirdim kurdumking şeyi diyor internetimle ilgili bi sorunda yok 

yardımcı olursaniz sevinirim ..

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

//moved to Turkish Discussion. (Yardim/Destek)

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

• 0

Öncellikle,  Aleyküm Selam 

Bu hata ilk kurarken 1 - 2 sene önce bendede yaşandı yarsınıa geliyordu böyle oluyor ardından yine yapınca az az fazlaşıyordu. İnternetinizi modeminizi resleyin veya açıp kapatın veya bilgisiyardan wifiyi bağlantı kes diyin böyle böyle 2 3 kere deneyin olucaktır.  

Ancak suan oyundasın ? Hatan çözülmüş galiba ? 

İyi oyunlar ,

• 0

Merhaba Sevgili, @OTheBestEverO

TruckersMP Oyunumuz ile alakadar yaşamakta olmuş olduğunuz problem yukarıdaki cevaplar yardımcı oldumu? Eğer olduysa lütfen bu konu hakkında bizi bilgilendirirmisiniz? Eğer yukarıdaki cevaplar size yardımcı olmadıysa sizler için tekrardan bir çözüm yolları aramaktan mutluluk duyarız :)

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Sevgili, @OTheBestEverO,

Oluşturmuş olduğunuz bu konu, Aktifsizlik gerekçesiyle (İnaktif konular) bölümüne taşıyorum, 19.09.2018 Tarihinden 5 gün sonra, eğer tarafınızca halen olumlu veya olumsuz bir geri dönüş olmazsa (Çözülmeyen Konular) bölümüne taşınacaktır

İnaktif konular bölümüne taşındı

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Konu sahibi bize sorun çözüldü veya çözülmediği hakkında bilgilendirmediği için İnaktif Konular dan Çözülemeyen Konular'a Taşıyorum,

//Locked and moved to Çözülemeyen Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.