Jump to content
  • 0

Oyunda Lag

Janisane

Question

Merhabalar Arkadaşlar Herkese , 

Arkadaşlar oyunda laglıyken genelde arkadaki tırlarda sorun oluyor çarpıyorlar laglısın felan yazıyorlar sonra rec felan sonra laglıysan girme felan diyorlar. Şöyle söylim o bana arkadan çarptı veya karşıdan gelen laglı olduğum için bana vurdu  veya havaya uçtuğu için ceza alıcağımı düşünmüyorum. UMARIM düşündüğüm gibidir. Sizce Arkadaşlar ? 

( KONU TARTIŞILABİLİR )  YETKİLİLER DE YANITLARSA SEVİNİRİM 

( İYİ GÜNLER  :) )

• HaulieCry 1

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Öncelikle Selamün Aleyküm, @xGorkem- :)

Bu tür durumlarda, kesin bir şey demek zor çünkü, bu tür yasaklanmalarda hangi adminin sizi yasaklayacağını bilemediğimiz için bu adminin kişiliğinden kişiliğine değişir, çünkü TruckersMP Takımı içerisinde 50'den fazla oyun içi yönetici var, lakin bu konu hakkında benim görüşüm belki Tehlikeli Sürüşten cezalandırma alabilirsiniz (Lagınız olduğu için, tehlikeli gittiğiniz göründüğünden) böyle bir kelime kurdum benlik bu kadar diyebilirim :P

Hakkında neyse hayırlısı olan o olsun, umarım durumun kötü sonuçlanmaz :wub: 

• Thanks 1

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0
2 hours ago, [WTLVTC] ismail [TR] said:

Öncelikle Selamün Aleyküm, @xGorkem- :)

Bu tür durumlarda, kesin bir şey demek zor çünkü, bu tür yasaklanmalarda hangi adminin sizi yasaklayacağını bilemediğimiz için bu adminin kişiliğinden kişiliğine değişir, çünkü TruckersMP Takımı içerisinde 50'den fazla oyun içi yönetici var, lakin bu konu hakkında benim görüşüm belki Tehlikeli Sürüşten cezalandırma alabilirsiniz (Lagınız olduğu için, tehlikeli gittiğiniz göründüğünden) böyle bir kelime kurdum benlik bu kadar diyebilirim :P

Hakkında neyse hayırlısı olan o olsun, umarım durumun kötü sonuçlanmaz :wub: 

Öncellikle Aleyküm Selam <3 

Şöyle söyliyeyim genelde böyle bazı banlar lagdan kaynaklanmakta. Adminlere lagımız olduğunu söylüyoruz mesela adama çarptık gözüküyoruz ama aslında çarpmadık 2 saniye sonra 10 metre ilerdeyiz adminlerde bunu görüyor itiraza bunu yazdığımızdada. Pervasız Sürüş diyorlar haklı olsakda adminler hep savunuyorlar, İtiraz ettiğimizde . Çok kişi bunu belirtmekte yayıncılardanda çok duydum. Birazdaha oyuncular anlanmalı, anlayışlı karşılanmalı. 

İYİ GÜNLER :) Destek ekibi  

• 0

Merhaba

Bu denildiği gibi kesin bir karar verilmesi zordur. Admınden admıne değişir. Ama lagınız gerçekten belli oluyorsa ban yemezsınız çünkü aşırı lag kıck sebebidir diye biliyorum. Elinizde bir video kaydı varsa sıkıntı olmaaz çünkü orda herşey bellidir.

İyi günler.

Don't try to be different. just be good. To be good is different enough.

Saygılarımla              - Best regards       

-Silent Death_53        - Silent Death_53             

TruckersMP

• 0
1 hour ago, Silent Death_53 said:

Merhaba

Bu denildiği gibi kesin bir karar verilmesi zordur. Admınden admıne değişir. Ama lagınız gerçekten belli oluyorsa ban yemezsınız çünkü aşırı lag kıck sebebidir diye biliyorum. Elinizde bir video kaydı varsa sıkıntı olmaaz çünkü orda herşey bellidir.

İyi günler.

Teşşekürler.

• 0

Merhaba @xGorkem-,

Verilen cevaplar sorununuzu yanıtlamaya yeterli oldu mu? Lütfen bunu tarafımıza bildirin.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda, "Support" birimi ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

https://support.truckersmp.com/

Saygılarımla,

AdaBey

TruckersMP Support

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0
40 minutes ago, AdaBey said:

Merhaba @xGorkem-,

Verilen cevaplar sorununuzu yanıtlamaya yeterli oldu mu? Lütfen bunu tarafımıza bildirin.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda, "Support" birimi ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

https://support.truckersmp.com/

Saygılarımla,

AdaBey

TruckersMP Support

Adabey , Konuyu Kitliyip Çöpe Taşıyabilirsiniz. Veya arşive. Sorun yok 

• Thanks 1

• 0

Merhaba,

Yardımcı olan herkese teşekkürler, sorunun çözülmüş olmasına mütevellit, Konuyu kilitliyor ve "Çözülen Konular"'a taşıyorum.

//locked and moved to Çözülen Konular

Sincerely,
AdaBey

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

Nothing last forever.

• 0

Problem çözüldü.

//Kilitlendi ve Çözülmüş Konulara taşındı.

Sincerely,
AdaBey

Support of the Year 2018

¯\_(ツ)_/¯

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.