Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 VR


Hatrix77

Recommended Posts

O ile twoja sygnaturka jest aktualna to trzeba sobie zadać pytanie czy procesor da rade? a dopiero potem rozważać wybór modelu gogli vr

Znalazłem taki artykuł, w którym co nieco jest opisane jaka jednostka musi być minimalna.

 Drugą kwestią jest to czy opłaca się kupić vr tylko pod ETS  i to w dodatku w formie SP, bo trzeba pamiętać że :tmp: nie wspiera tej technologii .

  • Like 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/4/2018 at 4:35 PM, Sepowaty said:

Cześć,

 

Czy jest na sali osoba, która jeździ w ETS 2 w oculusach? :D

 

Które okulary VR się nadają?  Jak to wygląda?

Ja od dłuższego czasu śmigam w ETS2 w Oculus Rift CV1 i jest OK. Sprzęt jaki masz w sygnaturze spokojnie wystarczy do płynnej jazdy. 

Co do tego jak to wygląda... hmm... jakbyś siedział w trucku w skali 1:1 ;)

 

P.S. Czekam już od dłuższego czasu aż VR będzie wspierane przez MP. Nie wyobrażam sobie teraz wrócić spowrotem do monitora :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witaj,

 

Jako że ten wątek jest nieaktywny przez dłużej niż 14 dni, przenoszę go do Archiwum aby zostały w tej sekcji forum tylko wątki aktywne. 

 

Dziękuje do nas wszystkich za wzięcie udziału w tym wątku. 

 

Jeżeli masz jakieś pytania, lub chcesz abym przywrócił twój wątek w przyszłości, proszę napisać mi wiadomość.

 

//Zamykam i przenoszę do Archiwum

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.