Jump to content
  • 0

Kayıt Alma :)

Janisane

Question

Merhabalar,  Herkese

Arkadaşlar veya yetkililer özellikle yetkililer oyundayken oyuna çok etki etmeyen sanki vidio çekmiyormuş gibi kastırma yapmayan iyi vidio çekme, kaydetme Programı varmı Arkadaşlar , Yetkililer ? 

22 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba Benim daha önce kullandığım ve tavsiye ettiğim programlar 

• Plays.tv

• OBS

• Bandicam

• (Eğer Nvidia kulanıyorsan) Nvidia Shadowplay

Bu konu senin soruna cevap olabilir :

Plays.tv ve Shadowplay programlarında istediğin zaman ayarladığın tuşa bastığında maximum 1.30 dakikaya kadar otomatik kayıt alabiliyor.

Saygılarımla,

►JuniorArda◄

• 0

Bu biraz senin ekran kartın ile alakalı. Bir çok yetkili de zaten bu sistemlere sahip. En düşük kayıt programı olarak Bandicam, canlı yayın olarak da Youtube ve OBS olabilir. Eğer ShadowPlay destekleyen bir Nvidia Ekran Kartın varsa zaten bilirsin, kesinlikle drop yemezsin ve FPS düşüşü almazsın.

:tmp: Member Since 6 Dec 2014 ?? / ??

Best Regards

xGustav

• 0

Öncellikle Yorum yapan yardımcı olan arkadaşlara teşşekürler, Çok yerde plays.tv duydum Ve nvida felan Ekran Kartım  Nvida GT  FORCE  Ancak "plays.tv" pek bilmiyorum.

• 0

Merhaba

Obs, plays.tv, Nvidia shadowplay, bandicam(bandicama para verirsen daha iyi olacaktır yani para vermek istiyorsan kullan)

İyi günler.

Don't try to be different. just be good. To be good is different enough.

Saygılarımla              - Best regards       

-Silent Death_53        - Silent Death_53             

TruckersMP

• 0

Ya bugün ne geldiyse shadowplay yüzünden başıma geldi :( Güncelleme istedi ekran kartına yaptım ettim  oyuna girdiğimde herşey en düşük ayardaydı Geri kurtarma şansım varmı ? 

Arkadaşlar eski grafiklere nasıl kavuşlabiliriz ? ^^ Lütfen cevaplarmısınız ^^

• 0
3 hours ago, AmiriM#4530 said:

@xGorkem- bu durumu geri alma şansın yok bazen ben de yaşarım.Oyun ayarlarına girip tekrar düzenlemen gerekli çok zor değil sadece bir kaç ayar.

Aynen ama shadowplay güncleledi bişiler ekran kartı felan herhalde oyuna girdiğimde herşey en düşük ayardaydı bu neyden kaynaklanıyor biliyormusun :( değişik oldu :(

• 0
31 minutes ago, xGorkem- said:

Aynen ama shadowplay güncleledi bişiler ekran kartı felan herhalde oyuna girdiğimde herşey en düşük ayardaydı bu neyden kaynaklanıyor biliyormusun :( değişik oldu :(

güncellemelerde bazen bu tür sorunlar yaşanabilir.Güncellemeyle kendi içinde kaydettiği oyun ayarları silinmiş olabilir.Nvidia otomatik olarak oyun optimizasyonu sağlıyor yani oyunun ayarlarına erişebiliyor.Kendin ayarladıktan sonra tekrar bozulacağını sanmıyorum.O ayarları koruyacaktır.

533431281_Signature1.png.72a7c54fc3a8e80f4a252bcb97a397d3.png

• 0
33 minutes ago, AmiriM#4530 said:

güncellemelerde bazen bu tür sorunlar yaşanabilir.Güncellemeyle kendi içinde kaydettiği oyun ayarları silinmiş olabilir.Nvidia otomatik olarak oyun optimizasyonu sağlıyor yani oyunun ayarlarına erişebiliyor.Kendin ayarladıktan sonra tekrar bozulacağını sanmıyorum.O ayarları koruyacaktır.

Pc ye ets 2 indirdiğimden bere kendi verdiği ayarlarla oynuyorum ve çok güzel çok temiz bir grafik oyun optimazyonu yani nvida denetim masaından Eklesem ets olarak ozaman geri gelirmi ? ayarlar ??

• 0
48 minutes ago, xGorkem- said:

Pc ye ets 2 indirdiğimden bere kendi verdiği ayarlarla oynuyorum ve çok güzel çok temiz bir grafik oyun optimazyonu yani nvida denetim masaından Eklesem ets olarak ozaman geri gelirmi ? ayarlar ??

o ayarlar için buradan nvidia geforce experience indir kur.ETS'yi otomatik olarak görüyor optimize ediyor.Eğer etmezse optimize et'e bas ve oyuna gir.

533431281_Signature1.png.72a7c54fc3a8e80f4a252bcb97a397d3.png

• 0
59 minutes ago, AmiriM#4530 said:

o ayarlar için buradan nvidia geforce experience indir kur.ETS'yi otomatik olarak görüyor optimize ediyor.Eğer etmezse optimize et'e bas ve oyuna gir.

Eski ayarlara kavuşabilirmiyim ? 

• 0

Merhabalar,

Ekran kartınız Nvidia ise üstte de belirtildiği gibi ShadowPlay uygulamasını kullanabilirsiniz. Bunun için -Nvidia Geforce Experience- adlı yazılımın bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor. 

Eğer kartınız Amd ise Relive uygulamasını kullanabilirsiniz. Bunun için de -Amd Radeon Software- yazılımının bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor. 

• Her iki programda da tüm ayarlar basit bir şekilde bulunuyor. Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olur ise her zaman bana özel mesaj gönderebilirsiniz. 

İyi günler

Forz0214

• 0

Merhaba

Eğer Windows 10 İşletim Sistemi Kullanıyorsanız Windows 10 İşletim Sisteminin Kendi Orijinal Kayıt Programı XBOX DVR İle Düşük Boyutta Kaliteli Bir Kayıt Alabilirsiniz.

Saygılarımla

Uzman Oyuncu

• 0

Cevaplar İçin teşşekürler. @AdaBey Konuyu kilitleyip, arşive taşıyabilirsiniz.

• Thanks 1

• 0

Merhaba Sevgili, @xGorkem-

Sormuş olduğunuz bu sorunun cevaplandığını duymak sevindirici :) İlerleyen zamanlarda tekrardan görüşmek dileğiyle...

Kilitlendi ve Çözülen Konular bölümüne taşındı

• Like 1
  • Thanks 1

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.