Jump to content

TMP Türkiye Sunucusu (Ping Test)

HamitCanKilic

Recommended Posts

Herkese merhaba arkadaşlar,

Bu gece yarısı @Kat_pw‘nin TMP Discord #turkish kanalından bu haberi vermesi bizleri açıkcası mutlu etti. Sizden bir şey yapmanızı rica edeceğim. Peki bu ne? bilgisayarından “cmd” den test aşamasında olan TR sunucusuna ping atarak ekran görüntülerinizi burada paylaşın. Buna ek kısa bir not olarak bulunduğunuz konumu da belirtirseniz güzel olur. (İl olarak) 

Böylelikle hem sunucuya ping ortalaması sonucuna ulaşmış oluruz hem de kat_pw’ye yardım etmiş oluruz.

NOT: PİNG DEĞERLERİNİZİ PAYLAŞMAYI UNUTMAYIN.

Örnek:

İstanbul 

7aRScklIT1_sxk8NoJ_riA.png

TR Sunucu IP adresi : 185.123.101.67

Teşekkür ederim.

İyi Eğlenceler/İyi Forumlar.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 2

Gerçekten Türkiye sunucusu mükemmel olacak bizde elimizden geldiği kadar kat_pw'ye yardım etmeliyiz.

Ben teşekkür ederim.:)

İstanbul

yqDqgj.png

İyi günler

Don't try to be different. just be good. To be good is different enough.

Saygılarımla              - Best regards       

-Silent Death_53        - Silent Death_53             

TruckersMP

Bir adet TR sunucu açılması oldukça bizi mutlu etti. Sevgili kat_pw'in söylediğine göre; Türk oyuncular %33'lük bir yer kaplıyor. Hatta bunun hakkında bize bir adet fotoğraf belirtildi. Belirtilen fotoğrafı aşağıya bırakıyorum. Sunucu açıldıktan sonra neler olacak acaba? Merak konusu.

İşte belirtilen fotoğraf:

3zVlWj.jpg

Ben de İstanbul üzerinden atayım.

r1DNN1.png

Konu için teşekkürler..

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Selamlar,

Bu konu 14 gün boyunca etkisiz kaldığı için Arşive taşıyacağım. Forum yoğun bir yer olduğu için , 2 hafta boyunca inaktif olan konuları arşive taşiyoruz.

Başka sorularınız varsa veya konunuzun arşivden kaldırılmasını istiyorsanız, bana Özel Mesaj göndermekten çekinmeyin. Bana her zaman özel mesaj yazabilirsin, hic çekinme lütfen!

Saygilarimla.

//Konuyu kilitliyip arşive taşiyorum.

ღ ɢᴇʀᴍᴀɴ ᴇɴɢɪɴᴇᴇʀɪɴɢ ღ

• weezy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.