Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Sunucu Slot Durumu Sunucu Durumları

Guest

Recommended Posts

Merhabalar, 

TruckersMp Sunucularının en kalabalık olan serveri Europe 2 Genelde akşamları Saat 8 - 10 arası Bu şekilde servere girecek yer yok. Haliyle bizde başka servere oyuncu fazlalığı olmayan serverlere girmek istemiyoruz.  

Şuana kadar bu durumdan şikayetçi olan kişiler bayağı arrtığını Düşünüyorum Türk Ler tarafından 

; Sizce bu durum nasıl daha iyi bir hal alabilir TruckersMp açısından.          ( Gören herkes yoruma düşüncelerini yazarsa burda tartışabiliriz. Beraber )

İyi günler :)  #turk #türk

nla0B1.png

Sevgili @xGorkem-061 

Forum içerisinde kendi dilinize özel bölüm olan Turkish Discussion bölümünde Türkçe konu oluşturabilirsiniz. Dil bölümleri hariç forumun ana dili ingilizcedir. Konunuzu gerekli bölüme taşıyorum. Umarım gelecekte daha dikkatli olursunuz.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

//Moved to Turkish Discussion

Bence ban süreleri arttırılsa şu anki eu2 limiti gayet iyi. Birinin gelip de ters yönden 150 ile size çarpması durumunda 1 gün ban yemesi mantıklı değil aynı şeyi bu adam 20 kere yapar. Cezalar caydırıcı olursa hem kurallara uyulan herkesin oyundan zevk aldığı bir ortam oluşur hem de artan ban süreleri server yoğunluğunu azaltır. Benim önerim bu şekilde.

32 minutes ago, Suleyman.53 said:

Teşşekürler birdahakine herkese acık olduğunda yabancı dil türk ile ilgili konularda Turkish yerinde paylaşırım. OK :)

19 minutes ago, Togili said:

Bence ban süreleri arttırılsa şu anki eu2 limiti gayet iyi. Birinin gelip de ters yönden 150 ile size çarpması durumunda 1 gün ban yemesi mantıklı değil aynı şeyi bu adam 20 kere yapar. Cezalar caydırıcı olursa hem kurallara uyulan herkesin oyundan zevk aldığı bir ortam oluşur hem de artan ban süreleri server yoğunluğunu azaltır. Benim önerim bu şekilde.

Ban süresi artıkça oyuncu tepkileri daha fazla artacaktır ufak hata yüzünden fazla gün yemek tepki çok gösterir. Diye düşünüyorum.

16 minutes ago, shahin085 said:

Bence limit iyi, ama oyuncuların Calais-Duisburg arasından ziyade haritanın diğer yerlerine de dağılmasının daha iyi olabileceğini düşünüyorum.

Bende öyle düşünüyorum başka yerlerdede kalabalık olması çok iyi olucaktır. Eminim.

Edited by xGorkem-061

8 hours ago, Dopaa said:

Bütün oyuncular C-D yolunu tercih etmese arttırılabilir diye düşünüyorum fakat bütün oyuncular C-D yolunu tercih ettiği için ve C-D yolu bu yükü kaldıramayacağı için yükselteceklerini sanmıyorum.

Aynen ya artık bıkmadılarmı anlamıyorum C-D yolundan başka yollar da kullanılmalı Mesela Real Operasyon V5 de gezilen yollar yeni yapılmış restore edilmiş yollar hartiada yok yeni ve iyi yollara varken insanlar hergün C-D yapıyor kalabalıkdan. Dolayı başka yerlerde yoğunluk olsa eminim insanlar orayada gider.

16 hours ago, Dopaa said:

Merhabalar,

Şuan Türk saatleri olarak 16 : 08 ŞUANDAN bile Europe 2 dolmuş durumda

Şu altaki üsteki boş sunuculara bakın TruckersMp Bence europe 2 gibi bir sunucu açsa çok iyi olacak bence ne düşünüyorsunuz. #YETKİLİLER !

Yani Günde ayda Ortalamalara baksak #EU 2 - #EU3 fazla oyuncu alıyor diyer serverler 100 zor görmekte. #EU 2 gibi bi server olduğunda bence yarı yarı lagsız iyi oyun keyfi olabilir oyuncularda istediği zaman girebilir.

Bz1qav.png

3 hours ago, xGorkem-061 said:

Merhabalar,

Şuan Türk saatleri olarak 16 : 08 ŞUANDAN bile Europe 2 dolmuş durumda

Şu altaki üsteki boş sunuculara bakın TruckersMp Bence europe 2 gibi bir sunucu açsa çok iyi olacak bence ne düşünüyorsunuz. #YETKİLİLER !

Yani Günde ayda Ortalamalara baksak #EU 2 - #EU3 fazla oyuncu alıyor diyer serverler 100 zor görmekte. #EU 2 gibi bi server olduğunda bence yarı yarı lagsız iyi oyun keyfi olabilir oyuncularda istediği zaman girebilir.

Bz1qav.png

Dostum, bunlar o kadar kolay işlemiyor. United States sunucusuna amerikadan giriyorlar, internetleri kötü olanlar var. EU2 girdikleri zaman trafiği daha kötü hale sokabilirler o pinglerle. Ayrıca EU2’nin slotunu arttıralım dediler mi arttıramıyorlar ki sponsorlarla işliyor bu topluluk.

76561198178929243.png

Full-Stack Web Developer

• 2 weeks later...

Merhaba 

Konunuz 14 günden uzun bir süredir aktif değil. Forumlarımızı güncel tutmaya çalıştığımız için 14 boyunca aktif olmayan konuları arşivliyoruz.

Bu sebeple oluşturmuş olduğunuz bu konuyu Turkish Discussion/Arşiv bölümüne taşıyorum.

Başka sorularınız ve ya yorumlarınız varsa ya da konunuzun arşivden kaldırılmasını istiyorsanız, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

//Arşiv'e taşındı

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.