Jump to content

Save Game


Devit

Recommended Posts

Witam piszę o tym problemie ,bo już nie wiem co mam robić ,a chciał bym sobie pograć w ETS 2 online ,chodzi mianowicie o zapis gry od jakiegoś czasu nie mogę gry zapisać na multiku i co w związku z tym ,że nie moge grać ,bo co przewiozę towar z punktu A do B to po wyłaczeniu gry nie ma zapisu proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Witaj @Devit

Rozumiem ze gra po zagraniu na multiplayererze wogóle ci sie nie zapisuje ? czy zapisuje ale jakos dziwnie albo rzadko ze juz dawno odwiozles ladunek itp itd a sava masz jeszcze kawałek przed oddaniem tego ładunku ? 

Link to comment
Share on other sites

Sprawdź, czy na folder w dokumentach masz prawa zapisu i nie jest on ustawiony na "tylko do odczytu" jakimś cudem, wtedy gra nie będzie mogła zapisać stanu. W katalogu też nie masz żadnych zapisów? Czy tylko w grze Ci ich nie pokazuje? Jeśli nie sprawdzałeś czy w katalogu jest to zobacz.

Link to comment
Share on other sites

Spójność plików  jest  ok,jeżeli chodzi prawa do zapisu to zmieniam to bo jest ustawiony tylko do zapisu po czym włączyłem jeszcze raz folder i znowu jest ustawiony tylko do zapisu wiec w ogóle nie mogę tego zmienić,a co do gry to auto save jest ,ale ja go w ogóle nie mogę odczytać  ani zapisać gry ,zrobiłem nowe konto na truckersmp i na steam  i  połączyłem ,wchodzę do gry  a tam mam tydzień gry 890 na autosave jakim cudem to nie wiem przecież zaczynam z tygodniem 1 jazde i właśnie ,ani nie nie mogę zapisać tej gry ani wczytać tego tygodnia nie wiem już co robić by musiał suuport mi konto zresetować chyba.Jedynie jaki jest save gry aktualny to ze singla którego też nie mogę wczytać na multiku bo na singlu gra jest zapisywana normalnie problem jest z multikiem.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Devit said:

Spójność plików  jest  ok,jeżeli chodzi prawa do zapisu to zmieniam to bo jest ustawiony tylko do zapisu po czym włączyłem jeszcze raz folder i znowu jest ustawiony tylko do zapisu wiec w ogóle nie mogę tego zmienić,a co do gry to auto save jest ,ale ja go w ogóle nie mogę odczytać  ani zapisać gry ,zrobiłem nowe konto na truckersmp i na steam  i  połączyłem ,wchodzę do gry  a tam mam tydzień gry 890 na autosave jakim cudem to nie wiem przecież zaczynam z tygodniem 1 jazde i właśnie ,ani nie nie mogę zapisać tej gry ani wczytać tego tygodnia nie wiem już co robić by musiał suuport mi konto zresetować chyba.Jedynie jaki jest save gry aktualny to ze singla którego też nie mogę wczytać na multiku bo na singlu gra jest zapisywana normalnie problem jest z multikiem.

 

Witaj. 

 

Na komputerze jesteś na koncie jako admin? Niektórzy czasami maja z 2 konta Windowsie na komputerze i jedno jest jako admin a drugie jako zwykły użytkownik. 

Spróbuj zrobić naprzyklad całkiem nowy profil w etsie pojedz tam jakieś trasy i zobacz czy Ci się zapisze. 

Nasz support to ci twojego konta nie zresetuje w etsie bo profile są zapisywane w komputerze a nie u nas czy na steamie. 

A jak próbujesz wczytać Sava tego z singla to co ci pisze ze nie możesz wczytać? Pokaz najlepiej jakieś zdjęcie tego 

 

 

Pozdrawiam BoSsik2 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, BoSsik2 said:

Witaj @Devit

Rozumiem ze gra po zagraniu na multiplayererze wogóle ci sie nie zapisuje ? czy zapisuje ale jakos dziwnie albo rzadko ze juz dawno odwiozles ladunek itp itd a sava masz jeszcze kawałek przed oddaniem tego ładunku ? 

Tak najprościej mówią się nie zapisuje na multiku ,w ogóle postepu gry nie można zapisać

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, BoSsik2 said:

 

Witaj. 

 

Na komputerze jesteś na koncie jako admin? Niektórzy czasami maja z 2 konta Windowsie na komputerze i jedno jest jako admin a drugie jako zwykły użytkownik. 

Spróbuj zrobić naprzyklad całkiem nowy profil w etsie pojedz tam jakieś trasy i zobacz czy Ci się zapisze. 

Nasz support to ci twojego konta nie zresetuje w etsie bo profile są zapisywane w komputerze a nie u nas czy na steamie. 

A jak próbujesz wczytać Sava tego z singla to co ci pisze ze nie możesz wczytać? Pokaz najlepiej jakieś zdjęcie tego 

 

 

Pozdrawiam BoSsik2 

 

screenshot_20180829_205753.png

Na multiku mam taki auto save w ogóle nie wiem skąd  tydzień  896 jak mam nowe konto w ets multi i tego auto save nie moge wczytać ani zapisać nowego

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Devit said:

 

screenshot_20180829_205753.png

Na multiku mam taki auto save w ogóle nie wiem skąd  tydzień  896 jak mam nowe konto w ets multi i tego auto save nie moge wczytać ani zapisać nowego

 

Powtarzajac 1 pytanie . Masz na komputerze prawa administratora ? 

2) Wejdz w moje dokumenty / euro truck symulator 2 , i przenies sobie profiles np gdzies na pulpit , tak zeby nie były w tych moich dokumentach . Wtedy zrob nowego sava przejedz pare tras zobacz czy cos pomoze .

3) Poprosze o zdjecie jakiegos błedu podczas wczytywania sava z singlaplayera na multiplayera . Pisales ze nie mozesz go wczytac , to prosze podaj powod tego błedu czy cos ci wyskakuje , czy poprostu no screena dlaczego ci sie nie chce to wczytac

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.