Jump to content
  • 0

PerSecuTor

Question

Selamlar, uzun süredir oyun içi raporların hiçbir faydası olmadığını fark ettim bu nedenle ben de kayıtla gezmek istiyorum, bildiğiniz herhangi bir program var mı oyunu en iyi şekilde kayıt edebilecek, ayrıca bu kaydın da istediğim kesitini alabileceğim bir programda önerirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @PerSecuTor ,

Eğer ekran kartın uyumluysa ShadowPlay öneririm. Kendine göre ayarlıyorsun ve her hangi bir olay olduğunda tek tuşla ayarladığın saniye kadar geri kayıt yapıyo ve sistemi hiç yormuyor. Kayıt kalitesini felan herşeyi ayarlamak mümkün.

• Like 1
  • Upvote 1

RequieB

Game Moderator of the Year 2018 

• 0

Merhabalar,

• Ekran kartınız Nvidia ise üstte de belirtildiği gibi ShadowPlay uygulamasını kullanabilirsiniz. Bunun için -Nvidia Geforce Experience- adlı yazılımın bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor. 
  • Eğer kartınız Amd ise Relive uygulamasını kullanabilirsiniz. Bunun için de -Amd Radeon Software- yazılımının bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor. 

Her iki programda da tüm ayarlar basit bir şekilde bulunuyor. Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olur ise her zaman bana özel mesaj gönderebilirsiniz. 

İyi günler

Forz0214

• 0

Merhaba

Obs, plays.tv, bandicam,shadowPlay bunlari kullanabilirsin. Ben obs kullaniyorum ve para vericeksen bandicam kullanabilirsin.

Don't try to be different. just be good. To be good is different enough.

Saygılarımla              - Best regards       

-Silent Death_53        - Silent Death_53             

TruckersMP

• 0

Merhaba

Windows 10 İşletim Sistemi Kullanıyorsanız Windows 10 İşletim Sisteminin Kendi Kayıt Programını Kullanabilirsiniz.

• 0

Merhaba @PerSecuTor,

"OBS" veya "Plays.tv" yazılımlarını öneririm. Ancak düşük sistemli bir bilgisayarın varsa, "OBS" yazılımını öneriyorum. Bu sayede daha az FPS kullanımından yararlanmış olursunuz.

Saygılarımla,

Oztas TV

• 0

Merhaba @PerSecuTor,

Gerekli cevaplar verildi. Verilen cevaplar sizi tatmin etti mi? Eğer sorunuza yanıt aldıysanız lütfen bunu bize bildirin!

Saygılarımla,
AdaBey
TruckersMP Trial Support

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba Sevgili, @PerSecuTor

Oluşturmuş olduğunuz bu konu Aktifsizlik nedeniyle (İnaktif konular) bölümüne taşıyorum, bu konu hakkında göstermiş olacağınız anlayış için teşekkür ederim, eğer oyunumuz ile alakadar yaşamakta olmuş olduğunuz bu problem devam ediyorsa bildiriniz, Bu mesajdan intibaren 7 gün sonra kilitlenip çözülmeyen konulara taşınacaktır :)

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.