Jump to content

Question

Selamlar, uzun süredir oyun içi raporların hiçbir faydası olmadığını fark ettim bu nedenle ben de kayıtla gezmek istiyorum, bildiğiniz herhangi bir program var mı oyunu en iyi şekilde kayıt edebilecek, ayrıca bu kaydın da istediğim kesitini alabileceğim bir programda önerirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @PerSecuTor ,

Eğer ekran kartın uyumluysa ShadowPlay öneririm. Kendine göre ayarlıyorsun ve her hangi bir olay olduğunda tek tuşla ayarladığın saniye kadar geri kayıt yapıyo ve sistemi hiç yormuyor. Kayıt kalitesini felan herşeyi ayarlamak mümkün.

• Like 1
  • Upvote 1

• 0
Guest Forz0214

Merhabalar,

• Ekran kartınız Nvidia ise üstte de belirtildiği gibi ShadowPlay uygulamasını kullanabilirsiniz. Bunun için -Nvidia Geforce Experience- adlı yazılımın bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor. 
  • Eğer kartınız Amd ise Relive uygulamasını kullanabilirsiniz. Bunun için de -Amd Radeon Software- yazılımının bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor. 

Her iki programda da tüm ayarlar basit bir şekilde bulunuyor. Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olur ise her zaman bana özel mesaj gönderebilirsiniz. 

İyi günler

Forz0214

• 0
Guest Oztas TV

Merhaba @PerSecuTor,

"OBS" veya "Plays.tv" yazılımlarını öneririm. Ancak düşük sistemli bir bilgisayarın varsa, "OBS" yazılımını öneriyorum. Bu sayede daha az FPS kullanımından yararlanmış olursunuz.

Saygılarımla,

Oztas TV

• 0

Merhaba Sevgili, @PerSecuTor

Oluşturmuş olduğunuz bu konu Aktifsizlik nedeniyle (İnaktif konular) bölümüne taşıyorum, bu konu hakkında göstermiş olacağınız anlayış için teşekkür ederim, eğer oyunumuz ile alakadar yaşamakta olmuş olduğunuz bu problem devam ediyorsa bildiriniz, Bu mesajdan intibaren 7 gün sonra kilitlenip çözülmeyen konulara taşınacaktır :)

• 0
Guest CrackPrewier

//Locked and moved to Çözülemeyen Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...