Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Crash fatal eror

HZ.DarbeliMatkap

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Fatal Error

Adım 1:

Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını yedek alıp, silin.

Adım 2:

Bilgisayarım'a girerek, görünümden gizli öğelere tik atın.

Adım 3:

"C:\ProgramData\TruckersMP" klasörünü silin.

Adım 4:

"Program ekle veya kaldır'a" girerek, TruckersMP Launcher'ı kaldırın.

Adım 5(son):

Aşağıdaki rehberden yararlanarak, TruckersMP tekrar kurun.

https://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-kurulum-rehberi.114/

Connection Error

Adım1(son):

"C:\ProgramData\TruckersMP" klasörünü açın ve "core_ets2mp.dll" dosyasını silin.

• 0

öncelikle truckers mp yi siliyorsun tamamen tek dosyası bile  c klasöründe kalmayacak ve appdata klasöründe kalmayacak ve belgelirimdeki ets2mp yi siliyorsun ve virüs proğramlarını ve win 10 kullanıyorsan defender i kapatıyorsun yani win 10 işletim sürümünün yanında gelen virüs tarayıcısı aynı şekilde win 7 ve win 8 lerdede bulunur tamamen virüs proğramınızı kapatın ve truckers mp yi baştan yükleyin truckers mp  kurulum yerinde ise c klasörünü secin ve devam edin herşeyi tamamen onaylayın ve truckers mp yi kurduktan sonra giriş yapın ve eror vermeden giriş yapacaktır ve sizde rahatca oyun oynayacaksınız

• 0

Merhaba Sevgili, @RuffVurusu

Oyunumuz ile alakadar karşılaşmış olduğunuz bu durum, çözüme kavuştumu? Yukarıdaki cevaplardan memnun kaldınız mı? Bu konu hakkında tarafınızca bizi bilgilendirirseniz çok teşekkür ederim :) 

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Sevgili, @HZ.DarbeliMatkap,

Oluşturmuş olduğunuz bu konu, Aktifsizlik gerekçesiyle (İnaktif konular) bölümüne taşıyorum, 19.09.2018 Tarihinden 5 gün sonra, eğer tarafınızca halen olumlu veya olumsuz bir geri dönüş olmazsa (Çözülmeyen Konular) bölümüne taşınacaktır

İnaktif konular bölümüne taşındı

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Konu sahibi bize sorun çözüldü veya çözülmediği hakkında bilgilendirmediği için İnaktif Konular dan Çözülemeyen Konular'a Taşıyorum,

//Locked and moved to Çözülemeyen Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.