Jump to content
  • 0

Lojistiğin faydalari ne?

PerSecuTor

Question

11 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Selamlar,

Benim gözümde cok bir faydasi yok ama bildiğim kadariyla lojistiğin faydalari bu:

• Lojistik ile Konvoy yapiyorsun
  • Lojistik ile takiliyorsun
  • Beraberce Yük taşiyorsunuz
  • Başkalari ile tanişiyorsun
  • Vb.

Şimdiye kadar hic lojistiğe katilmadim ve katilmayi da düşünmüyorum ama bu sana kalmiş. Yeni arkadaşlar tanimak istiyorsan o zaman oyunda ki chate "Biri benimle yük taşimak istiyormu" yaz ve bir kac kişi zana mutlaka yazacaktir. Gördüğüm kadariyla sen yeni üyesin. Sana tavsiyem bu.

Herhangi bir sorun varsa, bana özel mesaj da atabilirsin. 

Saygilarimla,

.weezy

Topluluk Moderatörü

• Thanks 1

ღ ɢᴇʀᴍᴀɴ ᴇɴɢɪɴᴇᴇʀɪɴɢ ღ

• 0

Merhaba

Lojistigin faydası var tabikide

1. Oyun daha zevkli hale geliyor(konvoy vs.)
  2. Arkadaş ediniyorsun.
  3. Konvoylarda arkadaşlarınla beraber oldugun zaman cok güzel oluyor.

Biz anlatinca sana o ani yasatamayiz sen en iyisi guzel bir lojistige git, kalabalik ve iyi bir lojistik orda ne demek istedigimizi anlarsin.

• True Story 1

Don't try to be different. just be good. To be good is different enough.

Saygılarımla              - Best regards       

-Silent Death_53        - Silent Death_53             

TruckersMP

• 0

eğer bir lojistiğe girersen %50 ban sebebin var neden lojistikler içinde hep bir karmaşa bulunur herkez bibirine rakiptir eğer karşı taraf senin bulunduğun lojistiği kıskanıyorsa ve senin peşine takılıp hatta senin bulunduğun lojistiğin peşine takılıp herkesi banlatmak ister ve lojistiği kapattırmak ister bu eee lojistiğin faydalarından yana zararları daha fazladır ben 1 yıl 7 ay lojistik içinde bulundum ve lojistikten 1 ay önce cıktım nedeni ise hep lojistikler arasında karmaşa olduğundan dolayı yani bir oyundan zevk almak isstiyorsan topluluk içinde değil tek başına takıl nedeni bu oyunda kendini geliştirmek istiyorsan yani ör / gamemod olmak gibi support olmak gibi  bir amacın varsa tek takıl ets 2 oyununda genellikle coğu kişi konvoy yapmak olur ama bir zamandan sonra sıkılır ayriyet den bir lojistiğe girdiğinde seni zorunlu kurallara taabi tutarlar ve uymak zorundasındır örneyin :: 3 gün konvoy yapılacak deniyor 3 konvoy bir ine gelmedin nedenini sorarlar 2cisine gelmedin uyarı 1 alırsın 3 üncüye gelmedim uyari 2 alırsın daha sonra sen atıyorum csgo oynarken diskortda her hangi bir odada bulunmak zorundasın eğer o odalar bulunmassan gene yazdığım gibi uyarılar verilecektir bu yüzden bir lojistik içinde hep sıkıştıran yönetim vardır baskı uygulayan o yüzden lojistikler pek iyi değildir bir lojistiğin amacı bana göre gelen üyenin game modluğa yada oyun içinde kendisi geliştirmeye bakmalıdır ama bunları bilmeyen lojistik kurucuları hep konvoy ilerlemiştir . neyse son cümleyi tamamlayım yani demek istediğim tek takılman daha iyi bir kural altında durmusun seni sıkıştıran biride olmuyor  

ULAN MAKALE YAZMIŞIM VALLAHA 

• 0

Merhaba @PerSecuTor,

Gerekli cevaplar verildi. Verilen cevaplar sizi tatmin etti mi? Eğer sorunuza yanıt aldıysanız lütfen bunu bize bildirin!

Saygılarımla,
AdaBey
TruckersMP Trial Support

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba Sevgili, @PerSecuTor

Oluşturmuş olduğunuz bu konu Aktifsizlik nedeniyle (İnaktif konular) bölümüne taşıyorum, bu konu hakkında göstermiş olacağınız anlayış için teşekkür ederim, eğer oyunumuz ile alakadar yaşamakta olmuş olduğunuz bu problem devam ediyorsa bildiriniz, Bu mesajdan intibaren 7 gün sonra kilitlenip çözülmeyen konulara taşınacaktır 

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.