Jump to content

Karasal Lojistik

Guest

Recommended Posts

Hakkımızda

Karasal ™ Hakkında 21.08.2018 Muhammed Ali Koçyiğit Kuruluşu Eğitim Ve Kurallı Disiplinlidir Ve Konvoylar Yapıldı Konvoylarımız İse Eğlenceli Gitmek Eğılım takviyesi Stres Atmak Tek Yer Örnek Lojistik İLK Katız İstiyosanız İletişim Adreslerimizi Aşadan Bulabil irsiniz

DLC ŞARTIMIZ KESİNLİKLE YOKTUR

KURUCU

MUHAMMED ALİ KOCYİĞİT

İLETİŞİM ADRESLERİMİZ

WEB SİTESİ: Hazırlanıyo

DİSKORD: https://discord.gg/NXZkfF

BAŞVURU: Hazırlanıyo 

7 Gün Deneme Süreciniz Vardır

Karasal Konvyo.jpg

kARASAL_FOTO.jpg

Bende bu aralar bir lojistik ariyorum ama kararsızım. Böyle bir lojistik oldugunu duydugum iyi oldu. Degerlendirecegim.

İyi forumlar.

Don't try to be different. just be good. To be good is different enough.

Saygılarımla              - Best regards       

-Silent Death_53        - Silent Death_53             

TruckersMP

1 hour ago, Suleyman.53 said:

Şirketinizde başarılar dilerim. Sormak istediğiniz bir konu olursa özel mesaj yoluyla bana her zaman ulaşabilirsiniz.

Tşk Ederim Cok Saolun

21 hours ago, Silent Death_53 said:

Bende bu aralar bir lojistik ariyorum ama kararsızım. Böyle bir lojistik oldugunu duydugum iyi oldu. Degerlendirecegim.

İyi forumlar.

Bekleriz

• 2 weeks later...
On 8/25/2018 at 3:40 PM, Z?playaNTV said:

Hakkımızda

Örnek ™ Hakkında 21.08.2018 Muhammed Ali Koçyiğit Kuruluşu Eğitim Ve Kurallı Disiplinlidir Ve Konvoylar Yapıldı Konvoylarımız İse Eğlenceli Gitmek Eğılım takviyesi Stres Atmak Tek Yer Örnek Lojistik İLK Katız İstiyosanız İletişim Adreslerimizi Aşadan Bulabil irsiniz

DLC ŞARTIMIZ KESİNLİKLE YOKTUR

KURUCU

MUHAMMED ALİ KOCYİĞİT

İLETİŞİM ADRESLERİMİZ

WEB SİTESİ: Hazırlanıyo

DİSKORD: https://discord.gg/NXZkfF

BAŞVURU: Hazırlanıyo 

7 Gün Deneme Süreciniz Vardır

indir (2) .jpg

New_Project.png

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.