Jump to content

Jaka kierownice kupic?


TheRedfoo

Recommended Posts

W takiej cenie tylko LDFGT. Sam mam i polecam, aczkolwiek jest dość głośnia i to mnie wkurza, słychać ją jak masz ustawione wibracje silnika albo przy FFB terenu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Budżet dosyć mały, więc jak chcesz sobie kupić jakąś kierownice do ETS2 itp to ja bym np dozbierał te 4/5 stówek i kupił używaną Logitech G27. Dużo więcej frajdy z jazdy bo masz od razu skrzynie manualną, a Force GT właśnie jej nie ma, ale jeżeli tylko 900st. Ci wystarczy i nie potrzebujesz manualnej skrzyni  to jak najbardziej polecam Logitech Force GT jak koledzy wyżej. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wiem ze przekracza twoj budzet ale lepiej poczekac i dolozyc i kupic Logitech G27 - jest lepiej wykonana , pedaly nie sa z plastikonu jak w dfgt ktore potrafia sie ulamac , no i G27 jest cichutka a jak zakrecisz kierownica dfgt to bedziesz slyszec mialczace koty , no i co najlepse to dostajesz do g27 manualna skrzynie , mysle ze jak dobrze poszukasz to trafisz i za 600zl 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, [ P & S ] Luk@sz_PL said:

wiem ze przekracza twoj budzet ale lepiej poczekac i dolozyc i kupic Logitech G27 - jest lepiej wykonana , pedaly nie sa z plastikonu jak w dfgt ktore potrafia sie ulamac , no i G27 jest cichutka a jak zakrecisz kierownica dfgt to bedziesz slyszec mialczace koty , no i co najlepse to dostajesz do g27 manualna skrzynie , mysle ze jak dobrze poszukasz to trafisz i za 600zl 

Wątpie że w najbliższym czasie G27 tak bardzo stanieją. Jest to chodliwy towar, i od dłuższego czasu nie produkowany. DFGT Tak samo, ale z powodu, że jest o klase niżej od G27, jest dużo tańsza.

Nawiasem, DFGT jest wykonana solidnie, więc tam nie ma się co połamać, chodzi głośno - to fakt, ale można przywyknąć. Ja po 5 latach korzystania z DFGT byłem bardzo zadowolony. Zostaje jeszcze G25, ale tych jest już bardzo mało na rynku

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam,

 

Ja chciałbym polecić ci Logitech Driving Force GT. Posiadam ją już od dłuższego czasu i jestem z niej bardzo zadowolony. Chciałbym również zgodzić się z wypowiedzą kolegi powyżej, kierownica jest głośna i może to denerwować szczególnie w nocy. Kierownica nie odstaje w dużym stopniu od kierownic powyższej firmy takich jak: L G29 czy G920. Można ją dostosować do wielu innych gier, nie tylko do gier symulacyjnych. Osobiście narzekać na działanie nie narzekam.

 

Pozdrawiam

JJay

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Dziada locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.