Jump to content

ETS 2'DE EN HIZLI ARAÇ SİZCE HANGİSİ ?

ilkerBingol

Recommended Posts

Merhabarlar ;

Bu konu aslında her kişiye göre farklı bir cevaplanabilir bir konu; Hız bakımından Scaina - Volvo Tercih edebilirsin. 

Ama şekil tarz modifiyeli güzel şekil tır istiyorsan bana göre Scanina - Volvo - Daf çok iyi Olur :) 

İyi günler

Scania tork bakımından en iyi, beygir bakımından volvonun gerisinde ama volvo 750 beygirle düşük torklu bir araç, aynı zamanda virajlarda ağır bir sürüş gözlemledim bu yüzden tercihim scania olur. Şahsen scania volvo mercedes dışında dorseli bir şekilde 150 limitine ulaşan tır daha görmedim. Daf'lar da hızlı galiba ama hiç kullanmadığım tek marka, yalan söylemiş olmayayım şimdi.

Yani save-edit kullanacaksan en hızlı motor volvonun eski kasa motoru ve yeni scanianın motoru eşit gibi ama en hızlı şanzımanda manın şanzımanı, tır olaraksa saveedit kullanamdan Scania S :)

• 2 weeks later...

Merhaba Konunuz 14 günden uzun süredir aktif değil. Forumlarımızı güncel tutmaya çalıştığımız için 14 boyunca aktif olmayan konuları arşivliyoruz. Bu sebeple oluşturmuş olduğunuz bu konuyu Turkish Discussion/Arşiv bölümüne taşıyorum.

Başka sorularınız ve ya yorumlarınız varsa ya da konunuzun arşivden kaldırılmasını istiyorsanız, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

//Arşiv'e taşındı

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.