Jump to content

مشکلات و توضیحات ETS2 مولتی پلیر

Mr_Point

Recommended Posts

سلام

ایرانی های عزیز برای اینکه بتونیم همدیگه رو پیدا کنیم و با هم بازی کنیم به صورت انلاین  و یا کاروان ایرانی تشکیل بدیم

چون گروه مرجع ایرانی برای پیدا کردن هم دیگه نیست  میتونید

به ایدی استیم زیر پیغام  بدید تا توی گروه عضو بشید هم مشکلاتتون برطرف بشه هم دوستان ایرانی توی بازی  رو پیدا کنید و ...

@mehdi_ziyaei

این ایدی رو به دوستانتون بفرستید .

با تشکر

Mehdi Ziyaei

01/06/1397

• Thanks 1

• 9 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

سلام همگی خسته نباشین .

بچه ها یه مشکلی برام پیش اومده یک ماهه منو از بازی کردن انداخته.وقتی میخام تراکرز ام پی رو اجرا کنم ارور میده :an application fatal error. Send crash.log file to developer . هرچی تو سایتای خارجی و ایرانی سرچ کردم جوابی نداد .این مشکل بعد از این که اکانت بن شد و یه هفته بعد آزاد شد پیش اومد.تو حالت افلاینش مشکلی نیس فقد میخام تراکرز ام پی رو اجرا کنم این ارورو میده .خیلی وقتمو سر این موضوع گذاشتم اینجارو شانسی پیدا کردم ممنون میشم کمکم کنین.سپاس?

On 12/26/2019 at 1:13 AM, Jkyal said:

سلام همگی خسته نباشین .

بچه ها یه مشکلی برام پیش اومده یک ماهه منو از بازی کردن انداخته.وقتی میخام تراکرز ام پی رو اجرا کنم ارور میده :an application fatal error. Send crash.log file to developer . هرچی تو سایتای خارجی و ایرانی سرچ کردم جوابی نداد .این مشکل بعد از این که اکانت بن شد و یه هفته بعد آزاد شد پیش اومد.تو حالت افلاینش مشکلی نیس فقد میخام تراکرز ام پی رو اجرا کنم این ارورو میده .خیلی وقتمو سر این موضوع گذاشتم اینجارو شانسی پیدا کردم ممنون میشم کمکم کنین.سپاس?

سلام دوست عزیز

بیشتر مشکلات بازیکنان در این انجمن بحث و گفگو شده و مشکلات نیز پاسخ داده شده. تنها کاری که شما می بایستی انجام دهید جستجو در رابطه با آنها در همین انجمن است.

در رابطه با مشکل شما می توانید راه حل مشکل خودتون رو در پست زیر مشاهده نمایید

توجه داشته باشید که عکس های درون پست ها با اینترنت ایران باز نمیگردند. لذا می بایستی از قند شکن جهت مشاهده عکس ها برای راهنمایی تصویری استفاده نمایید

در صورتی که این راه حل هم به شما کمکی نکرد. از طریق لینک زیر که مربوط به آموزش گام به گام ارسال تیکت پشتیبانی است، به پشتیبان ها تیکت ارسال کنید تا شما را در رابطه با مشکلتون راهنمایی کنند

Languages: ?? | ??

انجمن فارسی

قوانین استخدام | پشتیبانی | بازخورد | مشاهده اعضای تیم | راهنما | سیستم پایگاه دانش | پیشنهادات

Rules | Recruitment | Support | Feedback | Meet the Team | Guides Suggestions
———————————————————————————————————————————————————————————————

Personal contact info:

YouTube | Twitch | Discord |
“You must expect great things of yourself before you can do them.” —Michael Jordan

• 3 months later...
  • Chev locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.