Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Yasaklı Kişiler İçin Özel Sunucu

Guest

Recommended Posts

Merhaba benim aklımda size önerebileceğim bir fikrim var.

Banlı Kişilere Özel Sunucu [Perma yasak Hariç]

• Banlı Olan kişilere Özel Bir sunucu olucak, Bu sunucuda herkes hayelet modunda olucak.
  • Banlı Olan kisiler girebilecek. [Perma yasaklı kisiler hariç]
  • Burda herşeye izin verilebilecek. [Hakaret, Hile vb. şeyler]
  • Banlı olmayan insanlar, bu sunucuya erişilir.

Benim fikrim buydu. saygılarla,

Bu sunucunun bence hiçbir şekilde açılmayacağının nedenleri:

1. Kullanıcıların banlanmasının bir sebebi var.
  2. Ayrı bir sunucuda oynabilmeleri cezalarının anlamını yitirtir.
  3. Her sunucu gerçek hayatta da maliyetli olacaktır.
  4. Hakaret, hile vb. şeylerin yasak olmaması TruckersMP'ye negatif repütasyon ile geri dönecektir.

Bu sebeplerden dolayı böyle bir şeyin olmayacağını düşünüyorum. Onun yerine yasaklı kişilerin banlarının açılması için bir test bile eklenmeli bence. Testten kastım gerçek bir trafik testi bile olabilir.

On 23.08.2018 at 2:31 AM, Tehlikeli Kedi said:

Burda herşeye izin verilebilecek. [Hakaret, Hile vb. şeyler]

It's a good idea, but I think the prohibitions on such a server should be even more because players need to understand their mistakes.

İyi bir fikir ama bence böyle bir sunucudaki yasaklar daha fazla olmalı çünkü oyuncular hatalarını anlar.

-1 

Bu fikri pek uygun görmüyorum. Çünkü bir oyuncu oyunda yaptığı suç karşılığında bir ceza almışsa onu çekmelidir. Banlananlar için sunucu açılırsa oyunda ''Ban'' komutunun bir değeri kalmaz. Ayrıca açılan sunucuda ''hakaret, hile'' gibi yasak şeylerinde serbest bırakılmasını istiyorsunuz. Peki size bir sorum var. Varsayıyorum ki siz küfürden, hileden ban yediniz ve sonra ceza aldınız, banlananların bulunduğu (açılmaz ama varsayıyorum) sunucuda cezanızı çekip yaptıklarınızı bir daha yapmamak için, düzgün sürmek için oyun oynamayı değil  de tekrar herkese küfür edip hile mi kullanacaksınız. Bu ne kadar doğru? 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.