Jump to content

TruckersMP Launcher przestał działać


deroy

Recommended Posts

Witaj @deroy proszę o podanie szczegółów oraz najlepiej jakiś zdjęć błędu ponieważ bez jakiś większych informacji nie jesteśmy w stanie Ci pomóc 

Link to comment
Share on other sites

Proponowałbym parę rozwiązań.

 

1. Przy otwieraniu aplikacji TruckersMP, naciśnij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Otwórz jako Administrator".

 

2. Zweryfikuj pliki na Steamie. 

 - Wejdż w bibliotekę, naciśnij prawym przyciskiem myszy i wybierz "Właściwości".

 - Znajdź zakładkę "Pliki Lokalne".

 - Wybierz opcję "Sprawdź spójnośc plików gry"

 - To może potrwać kilka minut więc bądż cierpliwy.

 

3. Reinstaluj TruckersMP.

 - Znajdź miejsce gdzie Launcher jest zainstalowany.

 - Najczęściej jest to C:\Program Files\

 - Skasuj folder pod tytułem 'TruckersMP Launcher'

 - Wejdż na stronę gdzie sciągniesz nowy Launcher, tutaj

 

Pozdrowienia,

Dziada

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cześć,

Spróbuj uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów ze zgodnością, jest ono dostępne we właściwościach aplikacja, zakładka zgodność.
Zobacz, czy masz aktualne sterowniki, aplikacje NET Framework oraz biblioteki Visual C++
Spróbuj przeinstalować DirectX, w końcu przy odpalaniu gry jest opcja wyboru m.in opengl i directx - może biblioteka wyleciała.

Kiedy masz ten komunikat, zaraz po odpaleniu aplikacji, czy po wybraniu gry w 'launcherze'?


Pogrzebałem i na paru forach znalazłem, że ludziom to pomogło:
 

Quote

Rozwiązałem swój problem z wyłączającymi się grami poprzez błąd "Program np.GTA 4 przestał działać"...
 

Tak jak pisałem, po krótkiej chwili grania wyskakiwał mi ten błąd...przeszukałem wszystkie fora i napotkałem na ciekawą sugestię...Wina nie leży w sterownikach..ponownej instalacji..przegrzewaniu się karty itp. tylko w dźwięku<wow>(tak o dziwo w dźwięku..sam byłem zaszokowany)...Po głębszej myśli postanowiłem podłubać w ustawieniach dźwięku i wiem gdzie leży problem...W przypadku Windows 7 robimy to tak :Start-->Panel Sterowania-->Dźwięk-->Odtwarzanie-->Głośniki-->Zaawansowane-->Format Domyślny--> i tam mamy Częstotliwość próbkowania i głębie w bitach.. 

http://windows7forum.pl/gta-iv-blad-program-przestal-dzialac-rozwiazany-t-2619.html

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.